web analytics

464 GB Hafızası Olan Telefon

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

19 Cevaplar

1. Bu özelliklere göre bu cihazın çıkış ücretini çok merak ediyorum doğrusu

2. Albüm dinle dedi ki:

Bide düşünsenize bu telefonun arıza yaptığını 🙂 yarım terabayt veriyi yedekle bi format için ..

3. mükemmel bir telefon Türkiye’ye gelir mi acaba

4. Telefon tasarım açısından çok hoş gözüküyor

5. kaman haber dedi ki:

çok güzel bir ürüne benziyor şarjı da çok gidiyorsa daha ne olsun

6. Vallaha bu kadar çok hafızadan ziyade bu şarj konusuna açıklık getirebilseler daha çok dikkat çeker gibi düşünüyorum 😀 Ama bu haber de dikkatimden kaçmadı değil donanımsal olarak gayet de iyi …

7. Film izle dedi ki:

Adamlar bilgisayar üretelim demişler yanlışlıkla telefon olmuş heralde 🙂 Özellikler çok iyi, incelemelerinde daha iyi anlayacağız bu Saygus’ların kalitesi neymiş, ne değilmiş..

8. Ali Emre dedi ki:

Bu kapasite olayını abarttılar gerçekten. 464 gb nedir ya onun yerine şarj işine baksınlar.

9. Bu telefonun üretim amacı ne acaba çok merak ettim 🙂

10. BROTURK dedi ki:

Güzel bir makale olmuş yanlız hafıza olayı abartılmış daha doğrusu göz boyama olmuş gibi onun yerine başka özelliklerine para harcansaydı daha iyi olurdu diyorum

11. Çinlilerin yapmayacağı şey yok abi korktum valla 🙂

12. Hakan E dedi ki:

Adamlar ne yapmış böyle. Markayı da ilk defa duydum. Rakamlar iddaalı bakalım performans ve güncelleme durumu nasıl olacak ona bakmak lazım.

13. Hakan Yılmaz dedi ki:

Hafıza sorunu yaşayanlar için birebir denilebilir.

14. Hey maşallah adamlar bilgisayar gibi telefon yapmışlar:)

15. Türkiye de piyasaya sunsalar hiç fena olmaz

16. Label dedi ki:

özellikler iyi güzel ama fiyatın da özellikler kadar güzel olacağı kesin. tabi bu güzellik satıcı firma açısından

17. fiyatı pahalı olacak orası aşikar ama yine de yarım telebaytlık veriye elimizin altında sahip olmak harika bir şey.

18. Her zamanki gibi türkiye gelmesi yılları bulacaktır 🙂

19. lr ürünleri dedi ki:

Çin piyasası, o kadar adam ve işsizlik, insanı nelere götürüyor, Türkiye de olsa yan gel yat osman, avrupa da işsizlik maaşı, cinde adam akıllının akıllısı telefon üretiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir