web analytics

En Zevkli Flash Oyunlar

OYUN OYNAMAK KEYFİNİ SİZDE YAŞAYIN

            Oyun sitelerinin kurulması ve insanların severek girdiği bir site olup can sıkıntısından oyun oynayan insanlarla doludur. Bu duruma bakılırsa oyun oynayan her yaştan insana göre hazırlanmış oyunlar bulunmaktadır. Çocukların ve yetişkinlerinde gönül rahatlığıyla oynayabileceği oyunlar yüklenmiştir. Üstelik hiçbir ücret talep edilmeden bedava oyun oyna sitelerinin çıkmasıyla bu durum hızlanmış ve üst seviyelere çıkmaktadır. Son yıllarda dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı korumaya almak adına her ne kadar iyi olmasa da çocuklar için önemlidir.

Çünkü çocukların sokakta oynamaları yerine evet bilgisayar başında oyun oynaması en azından ailelerin rahat etmesini sağlamaktadır. Çocukların vakit geçirmesi ve istedikleri oyunları indirmeden oyun oyna sitelere anında girebilmesi ve hemen oyun oynamaya başlamaktadırlar. Bilgisayarın başında devamlı vakit geçirmek yerine belli saatlerde çocuklarında ruhsal anlamda oyun oynamaya ihtiyaçları bulunmaktadır.

İnternetin ortaya çıkması ile çığır açması bilgi ve teknolojinin ilerlemesi insanların işlerini bilgisayarların üzerinden takip etmesi de bizim hayatımız için ne kadar önemli olduğunun göstergesidir. Oyun oyna kategorilerinin ayrılmış olması ve seçilmiş oyunlar olması birçok insana fikir vermektedir. Bazı oyunların bağımlılık yapması ve sürekli oyun oynama isteği olması aslında sorun olarak görülmektedir. Oyunun sonunu getirmek ve seviyeleri atlamak için insanlara ayrı zevk vermektedir. Gece uykusu olmayan yetişkinlerin bile gece oyun oynadıkları oyundan keyif aldıkları da gerçektir


1819 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

“En Zevkli Flash Oyunlar” yazısı için 3 yorum

  1. OyunSorun dedi ki:

    Kardeşimin oynadığı Gladyatör adlı flash oyun var. Onun kadar zevk alarak oynuyorum bazen gerçekten zaman geçirmek ve eğlenmek için birebirler.

  2. Gazilab Medikal dedi ki:

    flash oyunların çokta fazla zevk verdiğini düşünmüyorum. 7 yıl boyunca cs 1.5 ve 1.6 kastıktan sonra

  3. MEB Oyunu dedi ki:

    Genelde küçük çocuklar tarafından oynandığını biliyoruz ama bir sitede denk gelince anlamadan bir şekilde kaptırıyorum ben de kendimi.

En Zevkli Flash Oyunlar Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz