web analytics

Bomba Gibi Oyunlar

BOMBA OYUNLARI İLE MACERAYA HAZIR OLUN

Bomba oyunları arasında yer alan Bomb it serisi sizlere son sürümü olarak 5 serisini çıkararak yeni bir oyun kazandırmıştır. Oyun içerisinde en çok kutuyu patlatarak düşmanlarınızı tuzağa düşürmeniz gerekmektedir. Özellikle yetişkinler iyi bilir ilk sürümü atarilerde olan bu oyun birçok kişiyi kendisine bağımlı bir hale getirmiş eğlence kaynağıdır. Eğer çocuğunuz için zeka gelişimine yardımcı bir oyun arıyorsanız bomb it 5 sizlere tam olarak bu konuda yardımcı olmaktadır. Çocuğun problem çözme yeteneğini geliştiren oyunumuzda aynı zamanda rakibini alt etme ve rekabet ortamına ayak uydurma özellikleri de kişisel becerileri arasında gelişmektedir.

Kızlar için özel olarak hazırlanan oyunlar arasında makyaj yapma ve ünlü giydirme oyunları bir trend haline gelmiştir. Hazel ilk olarak çizgi film serisi halinde yayınlanarak küçük yaştaki kızları popüler bir çizgi film ile buluşturmuştur. Tabi ki her popüler seri gibi hazel bebek oyunları da oyun dünyasına girişini kısa süre içerisinde sağlamıştır.

Erkek çocukların şiddet içeren ce savaş dolu aksiyona yönelik ilgileri bomba oyunları ile en üst düzeye gelmiştir. Bunun yanı sıra dövüş oyunları da oyun kategorileri arasında en çok tık alan oyun çeşitleri arasındadır. Eğer ki erkek çocuğunuz var ise bomba oyunları şiddet oyunlarına göre daha çok kişisel gelişime yardımcı olduğu için bu bomb it gibi oyunlara yönlendirmeniz daha avantajlı olacaktır.


643 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Bomba Gibi Oyunlar Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz