web analytics

Yazı Yazarak Para Kazanma – Bir Online Gelir Kapısı: WebEditoryal

para kazan

Yazı Yazarak Para Kazanma – Bir Online Gelir Kapısı: WebEditoryal

Şimdi size yazı yazarak para kazanma konusunda gerçek bir gelir kaynağı söyleyeceğim. Freelance yazarlık da denen serbest yazarlık yaparak, metin ve makale yazarak gelir elde edebileceğiniz, üstelik bu gelirlerinizi düzenli olarak artırabileceğiniz harika bir web sitesi; WebEditoryal.

Prestijli bir blogger dayanışma merkezi olan isteveyap.com adlı online girişimcilik blogunun kurucusu Yahya Karaoğulları tarafından açılan bu içerik editörlüğü sitesi kısa zamanda büyük ilgi gördü ve kalemine güvenenlerin akınına uğruyor. Çünkü bir taşla iki kuş vuran WebEditoryal, hem web sitesi ve ticari blog sahiplerine %100 özgün ve kaliteli içerikler sunuyor, hem de evden çalışmak ya da ek gelir elde etmek isteyenler için bir online kazanç sağlıyor.

İnternetten para kazanma konusunda sürekli araştırma yapanlar bilirler ki bu konuyla ilgili çok fazla kaynak ancak çok az gerçek ve doyurucu bilgi vardır. Çeşitli sitelerde farklı farklı yöntemlerle internet üzerinden para kazanabileceğiniz anlatılır ancak bunlar ya uygulaması kolay olmayan, çok teknik veya uzun uğraşlar gerektiren yöntemlerdir, ya da içi boş, sıksan suyu çıkmayacak işlerdir.

Yazarak para kazanmak da bu anlamda adı yıpratılmış bir mecradır. Yıllardır farklı platformlarda yazarım; gazetelerin bloglarında, online dergilerde, farklı web sitelerinde.. ancak hiçbir zaman yazarak para kazanmayı beklememiştim. Hele böyle hızlı kazanabileceğim hiç aklıma gelmemişti. Evet, yazdığınız yazılara makale başı ücretler veren bazı sitelerden haberim olmuştu ama onlar da insana ne kısa ne de uzun vadede “gerçek bir gelir” olmayı vaat etmiyorlar. Çoğu iyi niyetli de değil, sizden bol bol yazı almak ve bundan faydalanmak düşüncesindeler.

Son zamanlar ortaya çıkan bazı on liralık hizmetler sunan sitelerde ise bazen günlerce hatta haftalarca müşteri bekliyorsun, yazıyı yazıp müşterinin kaprisleriyle uğraşıyorsun, gönderdikten sonra paranı hemen alamıyorsun. Ödeme talep ettiğinde de günler boyunca bekletiliyorsun. Üstelik kazancından kesilen komisyon ücretleri de cabası..

WebEditoryal işte piyasadaki tüm bu sorunları iyi analiz etmiş olacak ki, hepsi için harika çözümler sunmuş bir site gibi görünüyor. İsterseniz gelin uzun uzun cümlelerle anlatmak yerine, WebEditoryal’de ilk gözümüze çarpan noktaları maddeler halinde size sayalım:

  • Üyelik çok hızlı ve kolay
  • WebEditoryal bünyesindeki bir yazar oluyorsunuz ve WebEditoryal sizi koruyor, müşteri kaprsileriyle ilgili pek bir derdiniz olmuyor.
  • En harika nokta puanlama sistemi; bu sayede farkınızı ortaya koyma şansını buluyor ve diğerlerinden ayrılma, öne çıkma fırsatı buluyorsunuz.
  • Puanlarınız arttıkça her geçen gün daha fazla para kazanıyorsunuz. Bu da daha fazla iş almak demek, yine daha fazla puan ve daha fazla kazanç.. Süper! (300 kelimelik bir makaleden ilk başlarken 3 TL sonra hemen 6 TL, ve 15 TL gibi bir para kazanma şansınız var, düşünün, bu gerçekten iyi bir rakam!)
  • Yeterince iyi olan yazarlarına isteveyap.com’da konuk yazısı yazma şansı veriliyor. Böylece geniş kitlelere ulaşabiliyor ve WebEditoryal’deki yazar bilinirliğinizi artırarak daha fazla iş alma şansını da artırıyorsunuz.
  • Sadece makale değil, reklam metni, ürün tanıtımı, ödev-kompozisyon, çeviri vb birçok alanda gelen taleplere göre yazılar yazabilirsiniz.

Yazı yazarak para kazanma olayını son noktaya taşıyan ve bu konuda çok profesyonel hizmet veren WebEditoryal.info’ya bence siz de bir an önce üye olmalı ve şansınızı denemelisiniz. Eninde sonunda kazanç kapılarını açacağınızdan eminim.

Ziyaret etmek isteyenler için adresi http://webeditoryal.info


7445 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

“Yazı Yazarak Para Kazanma – Bir Online Gelir Kapısı: WebEditoryal” yazısı için 1 yorum

  1. Bilgilendirici bir yazı olmuş, teşekkürler. Gün geçtikçe büyüyen sanal alemde, en azından ek gelir elde etmek için birkaç yöntem denemeye değer.

Yazı Yazarak Para Kazanma – Bir Online Gelir Kapısı: WebEditoryal Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz