web analytics

Yayla Döner

döner

Acıktınız mı? Sizin için en güzel yemek yeri : uzunyayladoner.com Kolayca erişebileceğiniz web sitemizde damak tadınıza uygun birçok yemek çeşidi yer almaktadır. En kaliteli ve en güzel yemeğin tadına varmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tatlısından tuzlusuna, dönerinden yöresel yemeklerine, ızgarasından adana kebabına kadar birçok yemek türü mevcuttur. Uzun yıllar boyunca edinmiş olduğu büyük tecrübeyle dönerin en kalitelisini en iyi şekilde sizler için hazırlamaktadır. Herkes döner yapar ama herkes yaprak döner yapamaz. Bizim dönerimizi döner yapan etindeki o müthiş tadın yanında inceliğidir. En kaliteli yaprak döner mekânıdır. Dönerci Ali Usta’nın elindeki lezzeti ve yüreğindeki sevgileri katması yemeklere ayrı bir lezzet katmaktadır.

www.uzunyayladoner.com 37 yıllık tecrübesiyle en nefis yaprak döneri ve sıcak kadayıf dolmasını siz değerli müşterilerine güvenle sunmaktadır. İstanbul’daki Kaynarca ve Tuzla şubeleriyle ulaşılabilirlik imkânını artırıyor. Uzun Yayla Döner yaptığı yemeklerle ve tatlılarla birçok sertifikaya layık görülmüştür. Sertifikalardan en önemlisi olan HELAL sertifikasını da başarıyla almıştır.

Uzun Yayla Döner‘den yemekleri ister gelip mağazamızda yiyebilirsiniz isterseniz de Alo Paket servisiyle bulunduğunuz yere sipariş edebilirsiniz. Hem ucuz hem de kaliteli olması Uzun Yayla Döneri bugünlere kadar getirmiştir. Ürünlerimizi tattığınızda paranız boşa gitmediğini anlayıp neden önceden bu lezzetin farkına varamadım diye yakınacaksınız. Bu nedenle geç kalmayın lezzetin tadına varın.


519 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Yayla Döner Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz