web analytics

Yangın Kapısı Seçenekleri

yangın kapısı

Güvenilir Ve Hesaplı Yangın Kapısı Seçenekleri

Gelişen mimari teknoloji ile binaların olmazsa olmaz vazgeçilmez detayı haline gelen yangın kapısı cankurtaran özel bir öneme sahip. Bu noktada binaların mimarisi ile bütünleşen ve her binaya göre özel seçenekler sunan yangın kapısı, özel tasarımı ve diğer aparatları ile yangın anında hayatınızı kurtararak özel bir seçenek olarak mimari yapılarda öne çıkıyor.

Bina yapım aşamasında inşaat sektörü için önemli bir detay oluşturan yangın kapısı sadece özellikleri ile değil yangın kapısı fiyatları ile de özel seçenekler sunuyor. Özelliklerine göre fiyat değişkenliği sunan yangın kapıları ortalama olarak 200 TL – 500 TL aralığında bir fiyat aralığı sunarak binanızda can güvenliği almanızı sağlıyor.

Yangın kapılarının özelliklerine yakından baktığımızda sahip olduğu özellikleri şu şekilde belirtebiliriz. Opsiyonel özelliği ile dışardan kapalı olan kapı içerden açılma özeliğine sahip. Sıcaklıkta genleşen contası sayesinde duman sızdırmayan yapıya sahip olan yangın kapısı, tek çift kapı seçeneği sunarken içe ya da dışa açılma özelliği de sunuyor. Sağ ya da sol cepheye de açılma özelliği olan yangın kapılarını özelliklerine göre seçerek ucuz yangın kapısı seçeneğini de tercih edebilirsiniz.

Ortama uyarlanabilen kapı ölçüleri yanında ayarlanabilen menteşeler ile de uyumlu bir kapı tercihi olan yangın kapıları, duman sızdırmazlık seçeneği ile can güvenliği sağlıyor. Yaylı menteşe özelliği ve isteğe göre renk seçeneği özellikleler de sunan yangın kapıları sizler için ayrıcalıklı fırsatlar sunuyor.


191 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Yangın Kapısı Seçenekleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz