web analytics

Tesisat sorunları için evinizi hemen kırdırmayın

tesisat

Tesisat sorunları için evinizi hemen kırdırmayın çünkü bu işi uygun cihazlar kullanarak profesyonel servis veren firma Çözüm Merkezini size tanıtacağım. Teknloji her alanda olduğu gibi tesisat sekötründe de gelişim göstermektedir evlerde oluşan beton altı su sızıntılarının yeri kırmadan kamaralı sistemle bulunuyor bu sistemin size faydası fazladan bir yer kırılmayacağı için komple tesisat yenileme ve fayans tamirleri masraflarından kurtuluyorsunuz.

İstanbul su kaçağı bulma servisi işte tamda bu noktada size servis vermekten memnuniyet duyacaktır. Zaman içerisinde tesisatlar eskir yıpranır ve kullanım koşullarına da bağlı olarak borularda çatlamalar ya da kırılmalar olur. Bu çatlamalar ve kırılmalar yüzünden tesisatınızda kaçaklar, su sızıntıları meydana gelir. Bu su sızıntıları duvarlarda kabarmalara, küflenmelere, dökülmelere ve rutubet kokusu yayılmasına neden olur. Su kaçağı çoğu zaman sadece sizi masrafa sokmakla kalmaz. Yan komşularınıza ya da alt komşularınıza da su sızar. Sorunun daha fazla büyümemesi komşularınıza kadar yayılmaması ve masrafın daha da çok artmaması için tesisata hemen müdahale edilmesi ve kaçağın tespitinin yapılması tamir edilmesi gerekir. Bu gibi durumlarda eski yöntemlerle çalışan teknolojik cihazları edinmemiş ve teknolojik cihazlarla çalışmayan tesisatçılar kırarak kaçağın yerini bulmaya çalıştıkları için zaman kaybı olur. Ayrıca gelişmiş teknolojik cihazlar sayesinde hem duvarlarınızın kırılmasına hem de eski usullerle kaçağın yerinin bulunmaya çalışılarak vakit kaybedilmesine gerek kalmaz. Çünkü firmamız kırmadan dökmeden teknolojik cihazlarla su sızıntısı tespiti yapıyor. Cihazla kaçağın yeri tespit edildikten sonra sadece kaçağın olduğu yer noktasal olarak kırılıyor ve yine teknolojik cihazlar sayesinde arızanın tamiri yapılıyor. Böyle kısa süre içerisinde su sızıntısı probleminizden kurtulmuş oluyorsunuz.

Firmamız size hızlıca bütün tesisat sorunlarını çözebilme olanağı sunuyor. Sadece su kaçağı tespiti yapılıp onarılmasında değil diğer bütün tesisat problemlerinizde sizlere garantili ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Tüm tesisat işlemleri için haftanın her günü firmamızı arayıp yardım isteyebilir ya da yaptırmak istediğiniz işlem hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamız her türlü tesisat işleminizde sizlere sadece bir telefon uzaklıkta. Bütün tesisat işlemlerinizi yapıyoruz ve uygun fiyatlar karşılığında yapıyoruz. Yapılan her tesisat işlemi farklı fiyatlar çıkarır. Çünkü her işlem farklı malzemeler ve farklı işlemler gerektirdiği için fiyat farklılığı gösterir. Ancak fiyat ne kadar farklı olursa olsun piyasanın en uygun fiyatları firmamızdadır.


1050 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

“Tesisat sorunları için evinizi hemen kırdırmayın” yazısı için 3 yorum

  1. su sızıntı tespit cihazı gerçekten çok enteresan bir cihaz nemi farkederek sızıntının nerede olduğu hakkında bilgi veriyor.

  2. İcra Gazetesi dedi ki:

    Benim evimede bir firma geldi aynı şekilde sorun çözüldü çok şükür evi kırdırmaktan kurtulduk.

  3. Faruk dedi ki:

    Su kaçağı ile ilgili dikkatli olunması gereken bir tesisat ise yerden ısıtma sistemidir. Ve uygulaması konusunda dikkatli olunmalıdır.

Tesisat sorunları için evinizi hemen kırdırmayın Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz