web analytics

Teknede iftar yemeği

teknede iftar

Boğazda İftar Yemeği Organizasyonu

İftar yemeğini özel bir organizasyona dönüştüren ve ailenizle ya da özel grupla iftar yemeği programı hazırlamanızı sağlayan teknede iftar yemeği hizmetimiz detaylı konsepti ve özel seçenekleri ile ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor. Boğaz manzarasında iftar yemeği seçeneği sunan firmamız ile kendi konseptinizi hazırlayarak özel programlar da oluşturabilirsiniz.

BOĞAZ MANZARASINDA İFTAR YEMEĞİ

15 yıllık tecrübe ile özel organizasyonlar hazırlayan firmamız boğazda iftar yemeği seçeneği ile özel yemek organizasyonları yanında kurumsal iftar yemeği organizasyonlarına da imza atıyor. Boğaz manzarası eşliğinde ailenizle beraber iftar yapabileceğiniz gibi arkadaş grubunuzla ya da şirket çalışanları olarak özel iftar yemeği programımızda buluşabilirsiniz.

TEKNEDE İFTAR YEMEĞİ

Şehrin tarihini yansıtan siluet eşliğinde boğaz turu yaparken iftar yemeği yeme hizmeti veren firmamız ile teknede iftar organizasyonu kusursuz şekilde hazırlanıyor. İftar programına uygun formatta müzik desteği ve özel ışık atmosferi ile iftar ortamına uygun konsept hazırlayan firmamız iftar yemeğinizi boğazın eşsiz manzarasında yeme tercihi sunarak unutulmaz bir iftar yemeği organizasyonu hazırlıyor.

ÖZEL İFTAR MENÜSÜ

Damak tadınızı uygun lezzet seçenekleri hazırlayan firmamız iftar yemeğinde isteğinize uygun özel menüler sunuyor. Tereyağı, bal, hurma, beyaz peynir, zeytin, domates ve salatalık gibi besinlerden oluşan iftariye tabağı yanında günün çorbası tercihi ile mercimek, ezogelin, yayla çorbası, tarhana çorbası ve düğün çorbası gibi çeşitleri sunuluyor. Ara sıcak, zeytinyağlılar, ana yemek, salatalar ve tatlılardan oluşan iftar menüsüne içecekler de eklenerek teknede iftar organizasyonu manzarasıyla ve lezzetleriyle unutulmaz anlara dönüşüyor.

https://joytekneturu.com/


200 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Teknede iftar yemeği Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz