web analytics

Talha Uğurluel’i Daha Yakından Tanımak

Talha Uğurluel iletişim

Talha Uğurluel’i Daha Yakından Tanımak

Araştırmacı tarihçi olan Talha Uğurluel ile uzun ve derin bir sohbet için tarihin ve dinin önemli konularına eğileceksiniz. Son derece gelişmiş bir kültür seviyesi ile sizlere hizmet vermeye odaklanan bu ismin ise sizinle kaliteli bir iletişim halinde olması da genç yaştan bu yana sizlere araştırmalarını sürdürmesi ile ortaya çıkmıştır. Kendini sürekli olarak yenileyen konuşmacı ise bilgi birikimi sayesinde sizi etkilemeyi başaracaktır. Talha Uğurluel sizin için önemli bir kazanım olacaktır. İletişim konusunda etkisinin son derece yüksek olması ile salonda bulunan tüm kalabalığa hitap gücü son derece yüksek bir isimdir.

Talha Uğurluel yaptığı hizmetler ile adından sıklıkla söz ettirmiş bir isimdir. Bu nedenle iletişim halinde olması ile birilkte eşsiz ve dayanımlar bir bilgi birikimi ile sizinle olacakıtr. Tarihi konuları anlatırken kendinizi alıp başka diyarlara götürecek ve bilmediğiniz konular hakkında ise araştırma yolunu seçeceksiniz. Talha Uğurluel iletişim ile sizin ona ulaşmanız organizasyon şirketimiz ile son derece kolay olacaktır. Hizmet dahilinde yapılan tüm konuşmalar ise sizin için bir artı olacaktır.

Tarihin en önemli gerçeklerinin anlatıldığı konferanslar genellikle sıkıcı olmuştur. Ancak yeni dönem anlatım şekli ile karşınıza çıkacak olan konuşmacımız bu alanda sizleri memnun etmeyi başaracaktır. Sonuna kadar sıkılmadan dinleyeceğiniz bir bilgi birikimi ile sizlere hitap edecektir. Talha Uğurluel telefon ise 0212 533 33 63 – 0535 305 78 35 hatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.


502 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Talha Uğurluel’i Daha Yakından Tanımak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz