web analytics

Skrillex Türkiye

skrillex türkiye

Skrillex

Sonny John Moore müzik kariyerine, Silver Lake ile Echo Park isimli gruplarda disk jokeylik yaparak başlamıştır.  2008 yılında The Matches, Rocket Summer, All Time Low ve Forever The Sickest Kids grupları ile tura çıkmıştır. Houston’dan başlayıp Ohio’da sona eren bu turda, biletleri yok satan ve 2008 yılında Skrillex takma ismi ile hem üretim hem de müzik yapmaya başlayan Sonny John Moore, 1988 doğumludur.

Halen Diplo ve Jack Ü isimli trap gruplarında aktif olarak görev almaktadır. Müzik kariyeri boyunca 2012 yılında Grammy ödülleri kapsamında, en iyi elektro house müziği, en iyi elektro house dans müziği, en iyi remix kaydı, en iyi elektronik albümü kazanmıştır.

Skrillex Türkiye

Skrillex Türkiye Sonny John Moore ve müzikleri hakkında bilgilerin yer aldığı, elektronik müzik konusunda paylaşımların bulunduğu seçkin bir bilgi paylaşım sitesidir. Site içeriğinde Ambient müziğin tanımından ve özelliklerinden, elektronik müzik alanında faaliyet gösteren plak şirketlerine, elektronik müziğin önde gelen temsilcileri hakkında derlenmiş bilgilerden, Türk dj’lere hatta dubstep müzik türüne kadar birçok konu yer almaktadır.

Amacı, elektronik müziğe ilgi duyanları, bu müziği gerçekleştiren önde gelen sanatçıların aktiviteleri ile buluşturmak olan Skrillex sürdürdüğü hizmetlerde, güncelliğiyle dikkat çekmektedir.

Skrillex Farkı

Hardwell’den Dimitri Vegas’a, Martin Garrix’ten Like Mike’ye kadar birçok ünlü müzisyen hakkında detaylı bilgileri içeren, hayranlarına elektronik müzik konusunda güncel paylaşımları sunan Skrillex paylaşımları ve kalitesi ile farkını ortaya koymaktadır.


471 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Skrillex Türkiye Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz