web analytics

Şifacı Medyum nedir ?

Şifacı Medyum nedir ?

Artık insanların kendi farkındalıklarının içinde olduğu bir dünyada yaşamaktayız. Her insan daha farklı bir şekilde doğmakta ve kendi yeteneklerinin farkında olmaktadır. Yaşadığımız bu dünya da bazı insanları diğerlerinden ayıran özellikler vardır. Bunlar sahip oldukları enerjilerinin bir ürünüdür. Elbette ki bunları geliştirmek ve yönetmek onların elinde. Eğer ki bu konuda yoğunlaşıp üstüne giden insanlar olursa medyum sıfatına sahip olmaktadırlar. Medyum Günümüzde herkes farklı bilmektedir. Kulaktan dolma bilgiler ile insanlar yorumlama yapmaktadır. Medyum kelimesini incelediğimiz zaman Fransızca dan dilimize geçen Latin kökenli bir kelime olduğunu görüyoruz. Kelimenin orijinal hali ise ‘’ medium ‘’ dur.

Aşk büyüsü  Tamamen bir bilim dalı altında incelenen medyumluk, ruhçuluk bilimine göre gelecekten haber değil sadece eterik dünya ile bağ kurabilmek demektir. Ancak bu yetenekleri geliştirebilmek kişinin kendisine aittir. Örneğin bizim ülkemizde farklı çeşitler bulunmaktadır. Medyumların yaptıkları en yaygın şeyler aşk büyüleri ve büyü bozma işlemleridir. Ancak medyumlar arasında en saygın yeri ‘’ şifacı ‘’ sıfatını almış olanlardır. Aslında şifacı medyumlar bitkilerin taşların ve evrenin tüm enerjisinden faydalanabilen kişilerdir. Bu sayede bazı hastalıkları yenebilme ve iyileştirebilme güçleri vardır. Gerçek bir şifacı, tedavi ettiği hastasının astral bedeniyle iletişim kurarak, bu beden üzerindeki enerji merkezlerini harekete geçirerek tedavi ederler. Yüzyıllardır birçok toplumda saygın bir yere sahip olan şifacılar günümüzde maalesef ki çok fazla bilinmemektedir www.medyumemre.com

Bağlama büyüsü Aynı zamanda şifacı medyumların iyileştirebilme dışında farklı güçleri oldukları da varsayılmaktadır. Bunların en önemlilerinden birisi ‘’ yada taşı ‘’ (yağmur taşı olarak da bilinir.) ile yaptıkları şeylerdir. Bu taş sayesinde meteorolojik olayları kontrol edebilme güçleri vardır. Yani yağmur yada kar yağdırma, fırtına çıkarma vb. Ayrıca bu sayede geleceğe dair kehanetlerde de bulunabilirler. Bunları yapanlara ‘’ Yadacı ‘’ denmektedir. Medyumlar arasında daha birçok farklı alan bulunmaktadır. Her kişi kendini geliştirdiği alanda uzmanlaşmaktadır. Aynı zamanda içlerinde sahip oldukları enerjinin de bu konuda büyük bir etkisi bulunmaktadır. Medyum olmak son derece önemli ve dikkat edilmesi gerekilen bir konudur.

 


352 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Şifacı Medyum nedir ? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz