web analytics

Siemens Özel Servisleri

servis

Siemens Özel Servisleri

Kullandığınız tüm Siemens marka ürünler artık bizim güvencemiz altında. Siemens teknik servis ekibi olarak sizlere sunduğumuz hizmet diğer firmalardan biraz daha farklı. Yedek parça seçimlerinde asla farklı parçalar kullanmıyoruz. Ürünlerinizin performansını düşürecek müdahalelerden kaçınıyoruz ve orijinal parçaları sizlere garanti belgesi ile birlikte sunuyoruz. Yaygın servis ağlarımız sayesinde Marmara bölgesinin en ücra ve uzak noktalarına bile hızlı bir şekilde servis hizmeti götürüyoruz. Alanında uzman personelimiz sayesinde çağrı merkezi olarakta servis hizmetleri olarakta sizlerin yanında yer almaya devam ediyoruz.

Özel Siemens Servis Merkezi – 444 1 494

Marmara bölgesi kalabalık ve yerleşim olarak dağılmış bir bölge. Buna bağlı olarak servis araçlarımızı belli noktalara yerleştiriyoruz ek olarakta acil durumlar için motorize araçlarımızı tercih ediyoruz. Acil durumlarda daha hızlı hareket eden bu araçlarımız sayesinde zaman kaybı yaşamıyor ve yaşatmıyoruz.

Firma olarak müşteri memnuniyeti ve müşteri güveni bizler için ilk sırada yer alıyor bu yüzden sizlerin görüşlerine fazlasıyla önem veriyor ve eleştirilerinizi dikkate alıyoruz. Teknolojik ürünleri anında inceleyerek servis aşamasında herhangi bir sürprizle karşılaşmıyoruz. Garanti süresince sizlerin randevularını öne çekiyor ve sizlerden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Site adresimiz: Siemens-servisi.com


628 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Siemens Özel Servisleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz