web analytics

Polyurea Su İzolasyon Sistemleri

polyurea

Polyurea Su İzolasyon Sistemleri

Su izolasyon çözümleri; yaşam alanları ve işyerleri için en önemli yapı işleri arasında yer almaktadır. Yapılarda uygulanan su izolasyon çözümlerinin kalitesi; ilgili yapıların kullanım ömrünü ve bireylere sağladıkları yaşam kalitesini doğrudan etkilemektedir. Kaliteli su izolasyon çözümlerinin tercih edilmesi ilgili yapılardaki sızıntı, akma ve nemlenme gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Su İzolasyon Çözümlerinde Polyurea Farkı

Su izolasyon çözümlerinde kullanılan klasik yöntemlerin tüm dezavantajlarını ortadan kaldıran polyurea su izolasyonu; son yıllarda en çok tercih edilen su izolasyon yöntemi haline gelmiştir. Firmamız; su izolasyon işlemlerinde oldukça verimli olan ve ekonomik açıdan da bütçelere katkı sağlayan bu yöntemi uygulayarak kaliteli hizmet sunmaktadır.

Püskürtme yöntemi ile uygulanan polyurea su izole çözümleri; evlerden işyerlerine, açık alanlardan kapalı alanlara kadar su izolasyonu ihtiyacı duyulan her alanda tercih edilmektedir.

Polyurea’nın Klasik Su İzolasyon Yöntemlerine Göre Avantajları

Uzman ekiplerimizce sunulan polyurea kaplama çözümlerinin klasik izolasyon çözümlerine oranda avantajları oldukça fazladır.

* Klasik yöntemle yapılan su izolasyon çözümleri dayanıklılık açısından polyurea su izole çözümlerinin çok gerisinde kalmıştır. Yeni nesil izolasyon çözümlerimiz sayesinde yaşam ve iş alanlarınızda uzun ömürlü yalıtım çözümleri sağlamak mümkündür.

* Püskürtme yöntemi ile uygulanan polyurea sprey; ek yeri oluşturmadan izolasyon sağlar.

* Kimyasal yapısı sayesinde UV ışınlarına karşı maksimum dayanıklılık sergiler. % 400’e ulaşan esneklik oranına sahip olan polyurea su izole çözümlerimiz kalite ve dayanıklılığı ile dikkat çekmektedir.


182 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Polyurea Su İzolasyon Sistemleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz