web analytics

Özel Arçelik Beko Servisleri

beko servis

Beko özel teknik servis firması olarak yalnızca onarım hizmetleri değil bakım hizmetleri de veriyoruz. Atölyemizde bulunan son teknoloji ürünü olan cihaz temizleme makinelerimizle kullandığınız Beko marka ürünlerin bakımını ve temizliğini yapıyoruz. Tüm kontroller yapıldıktan sonra teknikerlerimiz tarafından ürünlerinizin kontrolleri ve test işlemleri yapılıyor ve ürününüz sorunsuz bir şekilde sizlere en geç 1 gün içerisinde teslim ediliyor. İzmir bölgesinde hizmet vermekte olan firmamız yaygın servis ağları ve gezici ekipleri sayesinde bu bölgede olan tüm mahalle ve semtlere hızlı bir şekilde servis hizmeti sunuyor.

Özel İzmir Beko Servis Merkezi – 444 1 494

Teslim etme aşamasında da sizlere bilgi veren firmamız uygun gördüğünüz saatler içerisinde servis aşamasında olduğu gibi uygun saatlerde evlerinize konuk oluyor. Ekonomik bir şekilde arızalardan sıyrılmak ve mağdur olmaktan kurtulmak istiyorsanız profesyonel servis, bakım ve onarım hizmeti veren Beko özel teknik servis firmasını dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Uzman kadromuz ve çalışma arkadaşlarımız sayesinde servis hizmetlerinde sizlere kaliteyi fazlasıyla sunuyoruz. Daha önce hizmet alan müşterilerimizin bilgileri bizde mevcut ve farklı bir sorunda sizlere öncelik sağlıyoruz. Bizlere çağrı merkezlerimizden ulaşabileceğiniz gibi internet sitemiz üzerinden de dilediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz.

Beko Servisi Bir Telefon Kadar Yakın!

Geniş araç filomuz ve motorize ekiplerimiz de servis ağlarımızı destekleyen ekipler arasında yerini almış durumda. Haftasonu da sizler için çalışan firmamız kusursuz servis ve bakım hizmeti sunmaya devam ediyor.


597 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Özel Arçelik Beko Servisleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz