web analytics

Mutluluğa Kavuşturur Çiçekçi

198-Mutluluğa Kavuşturur Çiçekçi

Mutluluğa Kavuşturur Çiçekçi

Çiçekçi mutluluğun adresidir. Bir tutam çiçek sevgiye dair her şeyi anlatır insana. Doğadan kopup gelen narin, hoş kokulu ve duyguları anlatan çiçekler mutluluğa kavuşur çiçekçi ellerinde. Çiçekçi adeta istediği kıvama getirir onları. Veriliş amacına uygun, anlatılmak istenen duyguya hitaben ve görsel zenginliğe yönelen çabalar harcar çiçekler üzerinde. Kimsenin hayır diyemeyeceği cevaplar çiçeklerde gizlidir. Çiçeklerin bulunduğu her yerde sevinç ve mutluluk gizlidir. Beklenmedik anlarda yüzleri gülümseten ve iki kişi arasındaki buzları eriten çiçekleri hazırlamak çiçekçinin işidir. Onun usta elleriyle hazırlanan narin çiçek buketleri bayanların yüzündeki tebessümün en güzel nedenidir.

Çiçekçi insanlar arasındaki mesafeleri azaltır ve yarattığı hoş buketlerle gönülleri fetheder. Çiçeklerin dilinden anlamak, aşka, arkadaşa ya da bir akrabaya hitap etmek çiçekçinin tecrübeleri arasındadır. Bütün ilişkilerin kurtarıcı çiçek bir aranjman, çiçekçi ise bu büyük rollerdeki kahramandır. Çiçekçi bazen mutluluğa, aşka ve sevgiliye hitap eden aracıdır. Bazen ise bir doğum günü kutlamasında, tebrik mesajında, geçmiş olsun dileğinde, düğün kutlamasında ya da bir teşekkürde aracılık eder. Amaç ne olursa olsun çiçekçi her daim iki tarafı da mutluluğa kavuşturur. Hasta ziyaretinde, düğünde, nişanda, sevgililer gününde en büyük yardımcınızdır çiçekçi. Çiçekler hem bayanlara hem erkeklere hitap eden en iyi gönül alma aracıdır. Kırdığınız gönülleri almak için çiçekçiden yardım alarak mutlu olabilirsiniz. İnsanları mutlu etmenin ne kadar olduğunu çiçekler sayesinde görebilirsiniz.

Çiçekçi her tür çiçekleri her tür renklerle süsleyerek en mutsuz günlerinizi dahi mutlu kılar. Mutluluğunuza mutluluk, tebessümlerinize ise tebessüm katar. En sıradan günlerinizi bile özel kılmak için çiçekçiye uğrayabilirsiniz. Evliyseniz eşinize özel olmayan bir günde dahi bir buket çiçek armağan ederek onu dünyanın en mutlu kadını yapabilirsiniz. Mutluluğun habercisi çiçekçi en kısa sürede yerine ulaştırır isteklerinizi. Yoğun günlerinizde dahi sizi hiç yormadan siparişlerinizi telefondan alarak dilediğiniz adrese ulaştırır ve sizin yoğunluğunuzu karşı tarafa hissettirmez. Bunun bayanlar açısından ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Bayanlar ihmal edilmek, işinizle kıyaslanmak ve bahanelerden hoşlanmaz. Özel günlerde işinizin yoğunluğu arasında çiçekçiye tek bir telefon açmanız yeterlidir. Mutluluğa kavuşturan çiçekçi hem sizi hem de karşı tarafı memnun edecektir.

 


896 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Mutluluğa Kavuşturur Çiçekçi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz