web analytics

Markanızı Güvence Altına Alın

Markanızı Güvence Altına Alın

Günümüzde birçok işletme aynı marka ismine sahiptir. Bu isim benzerlikleri farklı sektörlerde olsa dahi müşteriler tarafından karıştırılmakta ve yanıltıcı bir algı oluşturmaktadır. Hızla büyüyen ekonomimiz, her geçen gün yeni bir firmanın piyasaya dahil olmasıyla daha da hareketlenmektedir.

Piyasaya yeni giren firmalar kimi zaman tesadüf eseri, kimi zaman da kasıtlı olarak piyasadaki firmalar ile aynı marka isimlerini almaktadırlar. Bazı firmalar kötü niyetli olarak yasa dışı işler yapmakta ve piyasada kötü bir itibar bırakmaktadırlar. İşte bu firmalar ile aynı isme sahip diğer firmalar, isim benzerliğinden dolayı zan altında kalmakta ve itibarları sarsılmaktadır. Farklı sektörlerde olsalar dahi isim benzerliği sebebi ile istenmeyen bir şekilde hem maddi kayıplar olarak, hem de manevi kayıplar olarak zarar uğramaktadırlar.

Bu ve benzeri olumsuzluklardan firmanızı koruyabilir ve markanızı güvence altına alabilirsiniz. markatescilialmak.com olarak firmanızın isim haklarını garanti altına alıyor ve markanızın ismini garanti altına aldıktan sonra gerekli denetlemeler ile diğer firmalar tarafından alınmasına engel oluyoruz. Başka bir firma tarafından aynı isimde bir marka daha olursa yasal işlemleri başlatıp, takip sürecini sizin yerinize yapıyoruz.

Marka nasıl tescil edilir? Firmamız gerekli uygunluk kontrollerini yaptıktan sonra marka tescili almak için sizin için gereken evrakları hazırlayarak Türk Patent Enstitüsü’ne markanızı tescil ettirerek firmanızın adını güvence altına alıyoruz.

Marka tescili ettirmek ve marka tescil fiyatları için web sitemizden bilgi alabilir, telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


178 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Markanızı Güvence Altına Alın Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz