web analytics

Kurumsal Kimlik Tavsiyesi

kurumsal kimlik

Kurumsal Kimlik Tavsiyesi

Başarılı bir üretim için iyi ve geniş kapsamlı bir tanıtım çok önemlidir. Firmaların ürünlerini tanıtırken bir kartvizit veya logo ihtiyaçları vardır. Logo bir firmanın imzası hükmünü taşımaktadır. Günümüzde kurumsal kimlik bir şirketin içeride ve dışarıda duruşunu ve davranışlarını belirleyen stratejileridir.

Yapılabilecek kurumsal kimlik tasarımı içerisinde sayabileceğimiz bir çok çeşit var. Amblem ve logo tasarımları, kartvizit tasarımı, antetli kağıt tasarımı, zarf tasarımı, broşür tasarımı, dosya tasarımı sayabileceklerimizin sadece birkaçı olarak karşımıza çıkıyor.

Logo tasarımları bir firmanın imzası olarak kullanılıyor. İyi hazırlanmış bir kurumsal kimlik büyük firmaların ileriki süreçlerini belirliyor. Firmaların halka ve kendi bünyesine kimliğini tanıtması kurumsal kimlik ile daha kolay oluyor.

Ülkemizde kurumsal kimlik çalışması bir nevi reklam amaçlı da kullanılmaktadır. Kartvizit ve logo üzerinde isim ibaresi bulunurken ne iş yapıldığı, nasıl yapıldığı, ne kadar iyi yapıldığı da paylaşılmaktadır. Rekabet ortamında reklam vazgeçilmez bir araçtır. Genel olarak tüm firmalarda kullanılan afişler kurumsal kimlik için kullanıldığı kadar reklam için de kullanılır.

Profesyonel kurumsal kimlik çalışması için de LAYSOS ile iletişime geçebilirsiniz. LAYSOS dijital pazarlama ajansının başta Türkiye olmak üzere dünyanın farklı ülkelerinde yüzlerce referansı olan bir şirket olup kurumsal kimlik çalışması için de tercih edebilirsiniz.


348 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Kurumsal Kimlik Tavsiyesi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz