web analytics

Kalorifer peteklerinin temizliği nasıl yapılmalı

kalorifer

Kalorifer peteklerinin temizliği nasıl yapılmalı sorusunun cevabını profesyonel tesisat firması Çözüm Merkezine sorduk firma yetkili tesisatçıları petek temizliği için makine sistemleri olduğu ve peteklerin içine yer edininen inatçı tortular içinde özel kimyasallar kullandıklarını belirttiler.

Petek temizliği nasıl yapılır
öğrenmek mi istiyorsunuz ? O halde hiç vakit kaybetmeden hemen firmamızı arayabilir ve sorunların giderilmesi için ilk adımı atabilirsiniz. Böylesine önemli bir sorunu ertelemenin size sürekli olarak zarar getireceğini ve daha sonrasında iş büyüdükten sonra çözüme kavuşturulmasının daha da zor olacağını hatırlatmak isteriz. Kalorifer ve doğalgaz peteklerinin temizliği son derecede büyük önem ifade etmektedir. Zira petek temizliğiyaptırılmaması sizler için hem maddi anlamda hem de sağlık açısından önemli kayıplara sebep olabilmektedir. Bu nedenledir ki bu konuya gereken özeni göstermeniz en sağlıklı yöntem olacaktır. Aksi takdirde sürekli olarak zarara girebilir ve sorunun içinden çıkılmayacak bir hal almasına neden olabilirsiniz.

Neden petek temizleme işlemine ihtiyaç duyarız sorunun en net yanıtı şöyle vermek gerekirse zaman içerisinde peteklerin içerisindeki sularda çamurlar ve tortular ya da kireçlenmeler meydana gelebilmektedir. Bu durum da evin ısınması çok zor bir hale gelmektedir ve bununla da bağlantılı olarak ısınan evin kısa bir süre içerisinde soğumasına neden olmaktadır. Peteklerin çabuk ısınması ve geç soğuması için bahsettiğimiz bu pisliklerin temizlenmesi gerekmektedir. Biz firma olarak profesyonel anlamda bu işlemi gerçekleştirmekteyiz. Son teknoloji cihazlarımız sayesinde çok çabuk petek temizleme yaptırabilmek mümkündür. Ayrıca petekleri özel solüsyonla temizleyerek de problemin kalıcı olarak giderilmesini sağlamaktayız. Hemen bizleri arayın ve sorunu giderelim.

Avrupa Yakası Telefon : 0212 544 36 75
Anadolu Yakası Telefon : 0216 612 55 90


1135 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

“Kalorifer peteklerinin temizliği nasıl yapılmalı” yazısı için 2 yorum

  1. kış geliyor kaloriferleri temizlemek gerekiyor. Bu konuda öneriniz için teşekkür ederim

  2. Faruk dedi ki:

    Peteklerin iç yüzeylerinde kireç, çamur, balçık ve korozyon artıkları birikerek ısınma veriminin düşmesine neden oluyor, bu nedenle petek temizliği önemlidir.

Kalorifer peteklerinin temizliği nasıl yapılmalı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz