web analytics

Kadıköy Stor Perde

PERDELERİNİZ HEM GÖZÜNÜZE HEM DE SAĞLIĞINIZA HİTAP ETSİN

Biz bu işte ustayız demiyoruz. Bildiğimiz işi ustalıkla yapıyor hem göz zevkinize muhteşem bir katkı sağlıyor hem de sağlığınızı düşünerek tamamen çevre dostu kumaşlardan üretilmiş olan stor perdelerimiz ile sizlere sıcacık ortamlar yaratıyoruz. İstediğiniz ren ve istediğiniz kumaş türlerini beğenmek sizden bunu ustalıkla yapmak ve sizleri mutlu etmek bizim işimiz.

Kumaş türleri arasında keten pamuk polyester vb. gibi birçok renk seçeneği ile sizlerle buluşuyor. Rengarenk seçeneklerinin yanı sıra isteğe bağlı olarak ateşe karşı korumalı veya su geçirmeyen özelliklerde eklenebilir. İstediğiniz model istediğiniz çeşit ve renk olarak sizlerin seçimini bekliyor. Ayrıca ofisiniz içinde kullanabileceğiniz perde modelleri de mevcuttur. Kumaşlarımız kalite seçenekleri ile solma yapmadan güvenle kullanabileceğiniz özel üretim olarak işlenmektedir. Güneşte solma yapacak mı diye düşünceleri ortadan tamamen kaldırıyoruz. Perdelerimiz yaylı sistem ve zincirli sistem olarak da yapılabilmektedir. Bu konuda tercih tamamen size bırakılıyor.

Kadıköy perde ile evinize mutluluk ofisinize huzur gelsin. Doğru zamanda doğru tercih yaparak kendinizi ve ailenizi mutlu edin. Biz sizleri mutlu etmek için elimizden gelen bütün özeni gösteriyoruz. Çünkü biz insan saygı duyuyoruz saygımızdan ötürü de işimizi kusursuz yapmak için elimizden geleni yapıyoruz. Siz sadece yaşanılacak mekanı hayal edin gerisini bize bırakın. Biz yaşanılan mekanlar yaratmak için daima sizinleyiz.


643 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Kadıköy Stor Perde Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz