web analytics

İsminizi Güvence Altına Alın!

İsminizi Güvence Altına Alın!

Firmaların işletmelerinin devamlılığını sağlaması ve kar elde etmenin dışında diğer bir amacı da firma ismini tanıtmak ve korumaktır. Firma ismi sizin müşterilerinize karşı itibarınızdır ve tüm piyasa sizi isminiz ile birlikte tanır.

Ancak ekonomisi gelişmekte olan ülkemizde her gün yeni bir firma piyasaya dahil olmaktadır. Piyasaya yeni giren firmalar sizin firma isminiz ile aynı adı alabilmektedir. Bu kimi zaman tesadüf eseri olsa da, kimi zaman da kötü niyetli şahıslar tarafından kasıtlı alınmaktadır. Aynı isime sahip olan bu iki farklı firma piyasalarda müşterileri ve iş ortaklarını yanıltabilmektedir. Diğer firmadan kaynaklanan bazı olumsuz durumlar isim benzerliği sebebi ile diğer firmayı da olumsuz olarak etkilemektedir. Bir itibar düşüşüne sebep olan bu olumsuzluklardan Marka Tescili Ofisi ile korunabilirsiniz.

Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylanan markanız Türkiye sınırları içerisinde başka hiç bir firma tarafından kesinlikle kullanılamaz. Markanızın onaylanma süreci içerisinde gerekli prosedürleri ve işlem takiplerini sizin yerinize yaparak markanızı güvence altına alıyoruz. Marka tesciliniz yapıldıktan sonra da markanızı ve isminizi korumak için gerekli kontrolleri düzenli olarak yaparak sizin yanınızda bulunuyoruz. Markanız tescil edildikten sonra eğer sizin firmanız ile aynı ismi alan bir firma olursa yasal süreçler ile ilgili sizi yönlendiriyor ve gerekli isim haklarınızı korumanız için yardımcı oluyoruz.

Marka tescil yaptırmak ve marka tescil ücretleri için web sitemiz markatesciliofisi.com adresinden bilgi alabilir ya da iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


217 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

İsminizi Güvence Altına Alın! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz