web analytics

İnternetten Hızlı Alışveriş

ukash

İNTERNETTEN HIZLI ALIŞVERİŞ

Ukash internet üzerinden çeşitli oyunlar oynamak, alışveriş yapmak ve daha bir sürü faaliyette etkin olmak için üretilmiş, güvenlik sistemleri güçlü dijital kart sistemidir.

İlk olarak ingiltere’de kullanılan ukash kredi kartları ilerleyen zamanlarda güçlü güvenliğinden dolayı çokça tercih edilmiş ve bizim ülkemizde dâhil olmak üzere bir çok ülkede kullanımı yasal olarak yaygınlaşmış bulunmaktadır. Bu kartlar Toplam 8 Operatör ile yaklaşık 18 bin kişi tarafından kullanılmaktadır. Yapılan araştırmalarca sayısız web sitesinde bu kartların 7 gün 24 saat kullanımı bulunmaktadır. Bu kartlar günlük hayatımızda kullandığımız diğer kartlar gibi değildir. Kredi kartları, banka kartları ve ya paypal sistemlerinde şahsi bilgiler gerekmektedir fakat bu kartları kullanmak için hiçbir bilgimizi vermemize gerek görülmemektedir. Hiçbir kişisel bilgi içermemesiyle diğer kartlara göre daha avantajlı ve güvenilir bulunmaktadır. Ayrıca ön ödemeli olduğu için kullanımdan sonra ek bir ücret ödenmesi gerekmemektedir. 19 haneli PIN kodundan oluştuğu için diğer kartlara göre daha güvenli olmakla birlikte tamamen soyut yapıda olmasıyla da sanal hırsızlara karşı çok daha güvenli bir sistem olmaktadır.

UCUZ Ukash kartları her saatte ve her yerde ATM, Kredi kartı ve ya banka havalesi ile edinebiliriz. Canlı destek hattı ve ya msn ile bir sorun olduğunda ve ya sorularımız olduğunda kolayca ulaşabilmekte ve yardım alabilmekteyiz. Bu kartların kullanımı avantajlı ve gayet basit durumdadır.


579 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

İnternetten Hızlı Alışveriş Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz