web analytics

İÇ GİYİMDE YENİ İNCİ FARKI

İÇ GİYİMDE YENİ İNCİ FARKI

İç giyim ürünleri toparlayıcı sütyen, korse olarak kilolarından ve estetik kusurlarından rahatsız olan; fakat abiye giydiğinde kusursuz görünmek isteyen kendini özel hissetmeye ihtiyacı olan bayanlara hitap ediyor. Birçok markanın koleksiyonunda yer alan hamile paçalı korse ürünü hamilelik sürecinde karın bölgesinde oluşan fazlalıkların günlük kıyafette bile şıklığı engellememesi adına tercih edilirken toparlayıcı korse ve sütyen ürünleri hamilelik sonrasında hızlı bir toparlanma için yardımcı olmaktadır. Ayrıca doğum sonrasında giyilen sütyenin emzirme sırasında deforme olmasını engelleyecek ve anneye kolaylık sağlayacak memenin uç kısmının açılarak kolay şekilde emzirmenin sağlandığı emzirme sütyenleri de yeni inci iç giyim koleksiyonlarında anne adayları ve emziren anneleri bekliyor.

Yeni inci 1964 yılında başladığı iç giyim yolculuğunda marka olma yolunda emin adımlarla ilerlerken 2006 yılında bünyesine kitaro ve y-girl markalarını da ekleyerek erkek iç giyiminde ve gençlere hitap eden tasarımlarda da söz sahibi olmayı başarmıştır. Bugün kaliteye önem veren ve estetik olanı tercih eden bay ve bayan iç giyim kullanıcılarının tercihi olmayı hak edecek bir noktada olan yeni inci iç giyim sektöründe sütyen, korse, jartiyer ve büstiyer ürünlerinde rengârenk tasarımları ile genç ve kendini genç hisseden bir kesime hitap ediyor.

Yeni inci markasının ve diğer pek çok markanın %100 orijinal ürünlerini kargo masrafı olmadan uygun fiyatlara sipariş edebileceğiniz pembeo.com internet sitesi bay ve bayan iç giyim ürünlerinin satışını yapmaktadır.


509 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

İÇ GİYİMDE YENİ İNCİ FARKI Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz