web analytics

Göz Kapağı Estetiği

Göz Kapağı Estetiği

Kimi zaman sadece dış dünyayı gördüğümüz kimi zaman da kalplerin aynası olan gözlerimiz insan vücudunun naçizane en güzel yerlerinden biridir. Zaman ile göz kapaklarımız farklı deformasyonlar yaşayabilir ve şekil bozukluğuna sebep olabilir. Yaş veya genetik sebeplerle oluşabilecek göz kapağı sorunlarının başında üst kapak düşüklüğü göz torbaları ve gözaltı morlukları vardır. İlerleyen yaş göz kapaklarında yoğun kırışıklığa da sebep olabilir. Bu gibi sorunlar yüzümüzün estetiğini bozuk kötü bir görünüme sahip olabilirler. Bu sebeple çoğu zaman göz kapağı estetiği yapılarak göz kapağındaki bozuklukların düzeltilmesi tercih edilir.

göz kapağı estetiği

Göz kapağı estetiği nasıl yapılır?

Göz kapaklarınızdaki problem yapılacak işlemin çeşidini de değiştirmektedir. Hatta alt kapak veya üst kapak ta olması ameliyat süresine ve ameliyat büyüklüğüne bile etki etmektedir. Kliniğimizde uzman estetik doktorlarımız tarafından yapılan muayeneler sonucunda yapılacak işlemin çeşidine karar verilir. Üst göz kapağında daha az anestezi gerektiren işlem kişiden kişiye değişmektedir. Ameliyat süresi yaklaşık 2 saat olup sonrası da ağrısız ve sızısızdır. Ameliyat esnasında hastalar kesinlikle bir şey hissetmezler ameliyat sonrası iyileşme süreci de uzman doktorlarımızın yapmış olduğu profesyonel işlemler sayesinde oldukça kısadır.

Ameliyat sonrası iyileşme süreci ve sonuçlar bir müddet kontrol edilmektedir. Sizler de gözlerinizin eskisi kadar güzel görünmesini istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Profesyonellik ile sağlığı bir arada sunan hizmet merkezimiz sayesinde istediğiniz göz kapağı sorunundan kısa bir sürede kurtulabilirsiniz.


116 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Göz Kapağı Estetiği Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz