web analytics

Ergen Kardeşim

Ergen Kardeşim

Kız kardeşimle birlikte markete gitmek için hazırlanmaya başladık. Kız kardeşim ergenlik çağında, markete gitmek için saatlerce ayna karşısında hazırlanıyor. Kardeşim ergenlik çağında bu davranışları da çok doğal.

“Kız kardeşim” markete girmeden önce evimizin yakınlarında ki ayakkabı mağazasına girdik. Bu mağazada bir çok markanın ayakkabısı vardı. Kız kardeşim ilk olarak parmak arası terliklere bakmaya başladı, yaz için bu terlikler rahat oluyordu. Kız kardeşimde, ben de parmak arası terliklerden aldık.

Sıra convers ayakkabılara bakmaya geldi, bu ayakkabıları kız kardeşimde, ben de severim. Mavi renk converse satın aldık. Ayakkabıların rahat olması büyük rahatlık.

Converse ayakkabıları giymek bir ayrıcalık. Ayakkabılar gençliği ve dinamizmi simgeliyor. Ayakkabıların her renginin mevcut olması seçme avantajı sağlıyor. Hayatına renk getirmek isteyen ve sıradanlıktan sıkılanların vazgeçilmezleri yerini alacak ayakkabılardan.

İster genç olsun, ister yaşlı her kese uygun bir converse ayakkabı mevcut. Marka bir çok kitleye hitap etmeyi ürün çeşitliliği ile çok iyi bir şekilde başarmış.

Gerek spor yaparken, gerekse günlük yaşamda bu ayakkabılar çok rahat kullanılabilir. Ayakkabılar bayan ve bayların vazgeçilmezi. Geçmişten bu güne değişmeyen markalar arasında.

Bundan bir kaç sene öncesine kadar converse giyinmek ayrıcalık sayılırdı. Teknolojinin gelişmesi ve alım gücünün yükselmesi ile her zevke ve her bütçeye uygun converse bulmak kolaylaştı. Hatta internetten indirimleri takip ederek çok uyguna converse bulabilirsiniz.


628 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Ergen Kardeşim Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz