web analytics

Epoksi zemin kaplama

epoksi

DÜNYAYI KAPLA

Yapıların çevresel etkilere karşı dayanıklı hale getirilmesi her zaman yapı sektörünün en önemli tartışma konularından biri olmuştur. Epoksi zemin kaplamaları, her türlü kara ve deniz yapısında, doğanın ve sanayinin en kötü koşullarına karşı yapı yüzeylerini estetik malzemelerle kaplayarak korumak için geliştirilen teknolojik yapı malzemesi grubudur.

Bu yapı ve kaplama sistemini kullanan firmaların en önemlilerinden biri şüphesiz olan Epon Epoksi Kaplama, endüstriyel zemin kaplamaları sektöründe 20 yıldır faaliyet gösteriyor. Sürekli yenilediği ve geliştirdiği ürünlerle sanayinin önde gelen firmalarıyla çalışıyor. Kaliteye verdiği önem sayesinde memnun müşteri kitlesine sahiptir.

Pentapoks multilayer, pentapoks self levelling, pentapoks granit epoksi, pentapoxy wall coat duvar kaplama, pentapoks self smoothing epoksi zemin, epoksi ve zemin kaplama firmanın ürünleri arasındadır.

Hijyenin çok önemli olduğu, toza karşı toleransı olmayan ilaç, gıda, ambalaj ve sağlık sektöründe Pentapox Granit Epoksi, hem zeminlerde hem de duvarlarda uygulanabiliyor.

Otoparklarda kullanılan Epoksi Kaplamalar, hem binaya bindirdiği yükün az olması, hem de uzun ömürlü, kolay temizlenebilen ve toz yaratmayan yüzeyler olması sebebiyle tercih ediliyor. Bugün Türkiye’de ve dünyada pek çok alışveriş merkezi otopark ve servis alanlarında epoksi zemin kaplamaları kullanılıyor.

Ayrıca duvarlarda ve tavanlarda, yine epoksi esaslı Pentapox Wall Coat uygulaması yıkanabilen, toz üretmeyen ve yıllarca sorunsuzca kullanılabilecek bir yüzeye imkan veriyor. Ek yeri olmaması toz birikmesine izin vermeyen ve kolay temizlenilebilen alanlar yaratıyor.


518 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Epoksi zemin kaplama Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz