web analytics

EN GÜZEL GÜNÜMÜZ “DÜĞÜNÜMÜZ”

EN GÜZEL GÜNÜMÜZ “DÜĞÜNÜMÜZ”

 

Toplumumuzda hiç şüphesiz herkesin en güzel gün olarak tanımlayacağı gün düğün günüdür. Bu özel günü ölümsüz kılmak bizlere ileride keyif ile hatırlayacağımız ve torunlarımıza anlatabileceğimiz bir düğün hikayesi yaratmak açısından hepimiz için önemlidir.

Herkesin en özel günü olarak hatırladığı düğün günü herkes o güne ait fotoğrafları olsun ister. Günümüzde fotoğrafların yanında video çekimleri ile bir de düğün klibi yapılmaktadır. Düğün gününe ait bu enstrümanlar ile evlenen çiftlere bu günü özel ve unutulmaz kılmak düğün fotoğrafçılarının işidir. Düğün fotoğrafçıları bu günün özel kategoride olması nedeni ile ayrı bir çizgidedirler. Her çift kendilerine özel bir düğün hikayesi olsun ister. Çünkü düğün herkes için çok özeldir. Özellikle İstanbul’ da düğün fotoğrafçıları çok rağbet görmektedirler. İnternette arama yapmak isteyenlerin düğün hikayesi istanbul şeklinde arama motorlarına yazmaları ve aratmaları yeterlidir. Günümüzde artık düğünler farklı tarzlarda yapılıyor. Bu fark en fazla o geceyi fotoğraflama kısmında öne çıkmaktadır. Düğün fotoğrafçılığı bu anlamda farkı ve özel bir konumdadır.

Düğün günümüzün özel olmasını akılda kalıcı olmasını kısacası unutulmaz olmasını isteriz. Bu özel günü unutulmaz kılmak en çok düğün fotoğrafçılarının yeteneği ile alakalıdır. Düğün günümüzde fark yaratmak istiyorsak özellikle düğün fotoğrafçılarını tercih etmeliyiz. Düğün fotoğrafçılığı ayrı bir kategoride olduğundan çekimleri de teknikleri de farklı ve özeldir.

 


1449 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

“EN GÜZEL GÜNÜMÜZ “DÜĞÜNÜMÜZ”” yazısı için 2 yorum

  1. Kevser Suresi dedi ki:

    Düğün fotografları bir ömür saklandığı için gerçekten özenle ve profesyonel fotoğrafçı tarafından çekilmesi gerektiği kanatindeyim.

  2. oyunara dedi ki:

    Kesinlikle katılıyorum. Yaklaşık bir yıl önce düğünümde ihtiyaç duydum. Yapan arkadaş profesyonel bir iş çıkarttı. Verdiğim parayı son kuruşuna kadar hak ettiğini düşünüyorum. Şimdi albümü çıkartıp baktığımda kare kare tüm anlar zihnimde canlanıyor…

EN GÜZEL GÜNÜMÜZ “DÜĞÜNÜMÜZ” Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz