web analytics

ELEKTRİK FATURALARINI KREDİ KARTINIZ İLE ÖDEYİN!

ELEKTRİK FATURALARINI KREDİ KARTINIZ İLE ÖDEYİN!

Günümüzde internet hayatımızın her noktasında bizlere yardımcı olabiliyor. Alışveriş, bilgi ve hatta devlet kurumlarının bir çoğunu da evimizde bilgisayarımızın başından ziyaret edebilir hale geldik. İnternetin bize sağladığı kolaylıklardan bir tanesi de internetten fatura ödeme. Evimizde kullanmak zorunda olduıumuz temel ihtiyaçlarımızdan ADSL faturası, doğalgaz faturası ve elektrik faturası ödeme konusunda internet bize yardımcı oluyor.

 

Fatura ödemek için sıraya girip saatlerinizi boşa harcamayın. Hem zamandan kazanın hem enerjinizi boşa tüketmeyin. İnternetten elektrik faturası ödeme sistemimiz ile kredi kartınız ile bilgisayarınızdan kolayca faturanızı ödeyebilirsiniz. İşlem süresi hem çok kısa hemde size diğer günlük işleriniz için de zaman kazandıracak. Ödemiş olduıunuz faturalar tamamen bankalar arası anlaşmalar ile yapıldığı için yasal bir işlemdir. Ödeme işleminizi tamamladıktan sonra makbuzunuzu yazıcınızdan çıktı alarak saklayabilirsiniz.

 

Bir elektrik faturasını ödemek için saatlerce sıra beklemeniz gerekebilir. Sıranın çabuk gelmesi için erkenden uyanıp kuyrukta beklemekten saatlerce ayakta sıra beklemekten bıktıysanız, kredi kartı ile elektrik faturalarınızı sitemizden sıra beklemeden çok kısa bir süre içerisinde yapabilirsiniz. Faturalarınız ödendikten hemen sonra işlem elektrik kurumuna anında iletilir. Böylece herhangi bir elektrik kesintisi ya da borç gecikmesi yaşanmaz. Yapmanız gereken internet sitemizi ziyaret edip abone numaranızı sisteme girmeniz. Çıkan bilgilerin size ait olduğunu gördükten sonra kredi kartı bilgilerinizi girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.


657 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

ELEKTRİK FATURALARINI KREDİ KARTINIZ İLE ÖDEYİN! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz