web analytics

DİZİLERE MODERN DOKUNUŞ

DİZİLERE MODERN DOKUNUŞ

Son yıllarda Türk dizilerinin hep zayıf ve klişe kurgu üstünden çizilmesinden sıkılanlar yabancı dizilere yönlenmiş durumda. Bu da tabi ki bir anda dizi izle sitelerinde ciddi bir artış sağlamıştır. Bu siteler tamamen izleme üstüne kurulmuş olup; legal indirme linkleri bulundurmayarak siber bir suç kapsamına da girmemektedir. Siteyi her kullandığınızda gördüğünüz reklamların gelirleriyle işlerini yürütmektedirler.

Bu hizmeti veren popüler yabancı dizi izle siteleri aynı zamanda üye olanlara da ciddi ayrıcalıklar sağlamaktadır.  Mesela hangi bölümde kaldığınızı site belirterek unutma riskinizi ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca hızlı bir şekilde eklenen altyazılar sayesinde yeni bölümler yayınlandıktan kısa bir süre sonra dizinizi izleyebilirsiniz. Yine verilen hizmetlerden bir tanesi dizide kullanılan ve beğeniler müziklerin isimlerinin altyazı yazarları tarafından bulunup belirtilmesidir. Bu bazı izleyiciler için önemsiz olmakla birlikte bir dizi serisinin fanları için son derece önemlidir.

Yine bu popüler diziler sayesinde hızlı yüklenme ve kaliteli görüntü(HD) gibi seçenekleri de zevkinize bırakılmış durumdadır. Bir sonraki bölümün ne zaman yükleneceğini de yazarak sizin günlerce siteyi kontrol etme zorunluluğunuzu ortadan kaldırırlar. Sadece yapmanız gereken hizmetini beğendiğiniz siteye ücretsiz üye olarak siteye destek olmaktır.

Ama şunu da uyarmadan geçemeyeceğiz. Uykusuz gecelere hazır olun çünkü site üstünden sizi bağlayan bir dizi serisi bile sizin uykularınızı kaçırmanıza ve meraktan öbür haftaları iple çekmenize sebep olacaktır. Artık o aşk ve ihanet üzerinden dönen diziler yerine her anından zevk alacağınız yeni dizilerin tadını çıkarın. İyi Seyirler Dileriz.


574 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

DİZİLERE MODERN DOKUNUŞ Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz