web analytics

Dijital Reklam Ajansı Tavsiyesi

reklam ajansı

İsveç bilim ajanslarının “farklı fikirlerin kaynağının farklı beyinler” olduğunu tespit etmiştir.Bu amaçla ekibimiz bünyesinde; yönetmen, kameraman, grafiker, senarist, pr uzmanı, seo uzmanı, sosyal medya uzmanı, bir kaç fincan mühendis, 1 çay kaşığı avukat ve 1 tatlı kaşığı avrupa boks şampiyonu bulunduruyor. Galiba bir de psikologu olan ilk ve tek reklam ajansı olma özelliğini taşıyoruz.

Reklam ajansı olarak firmanızın kurumsal kimliğinden başlayıp, gerekirse sistem kurup ardından strateji oluşturuyor, medya planlaması yapmakla kalmayıp medya satın alma aşamasında sizin için pazarlık yaparak bütçenizi verimli harcıyoruz.Amacımız yüksek kârlar ile hızlı para kazanma derdinde değiliz.Müşterilerimizle büyüyerek referanslarımızla övünmek istiyoruz.

Reklam ajansımız, tabirince dükkanınıza İK danışmalığından ayak işlerine kadar yardım ediyor, dijital baskılarınızdan, tabelanıza kadar destek veriyoruz.Markanızı tescilleyip, kosgeb desteklerinizi topluyor, kazancınıza kazanc katıyoruz.

Dijital Reklam Ajansı olarak size websitenizi (web tasarım) yaptık “AHANDA BAK NASIL HIZLI AÇILIYOR” demektense hemen ardından bu siteden nasıl maksimum kâr elde ederiz ona bakıyoruz. .Site ziyaretçilerinin analizlerini yaparak ziyaretçi/müşteri oranını arttırmaya çalışıyoruz.İlk google adwords optimizasyon ile başlayıp profesyonel seo ile devam edip hitap ettiğiniz ziyaretçileri websitenize çağırıyoruz.”Seo yapıyorsunuz ne oluyor orada” sorularına mahal vermiyor, seo uzmanlarımızının raporlarını sayısal veriler ile size sunuyoruz.

Dijital reklam ajansımız sosyal medyanızı facebook, twitter, instagram hatta linkedin hesabınızı kontrol ediyor, geliştiriyor, kampanya üstüne kampanya patlatıyor, internette kim sizin için kim ne demiş,herşeyi size rapor ediyoruz.

Prodüksiyon departmanımız bir anda çay içmeye geliyor, güzel bir film çekerek, “alın artık tanıtım/reklam filminiz de oldu ” demek yerine filminizi hedef kitlenize seve seve izletiyor, data mining uzmanlarımız yurtdışındaki müşterilerinizin listesini çıkarıyor sizin için onlarla görüşüyoruz.

Korkmayın! Reklam ajansımızda bu hizmetlerimiz için tek muhatap buluyor, onlarca kişiyle uğraşmıyorsunuz.

Site: http://www.kahverengiajans.net/


634 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Dijital Reklam Ajansı Tavsiyesi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz