web analytics

Dekoratif duvar paneli

duvar

Tuğla Panel

İç ve dış mekan yüzeylerinizde kullanabileceğiniz tasarım olarak şık ve farklı bir görünüm sağlayan tuğla duvar panellerini tercih ederek, duvarlarınızda ya da tavanlarınızda gerçek mimari bir tasarım özelliği sağlayabilirsiniz.

Tuğla Panel Özellikleri

Doğal tuğla tozu ile yapılmış olan dekoratif duvar paneli kaba inşaatı bitmiş olan duvar ve tavanlarınızda, dübel ve vida yardımı ile yüzeylere uygulayabilirsiniz. Boyalı veya boyasız yüzeylerinizde uygulayabilirsiniz. Polyester mastik, fiberglas ve doğal tuğlatozundan imal edilmiş ve üretiminde sentetik boya kullanılmamıştır. Kanserojen madde içermez ve insan sağlığına ve çevreye bir zarar vermez. Alev almayan bir madde kullanılmış ve ultraviyole korumalıdır. Bakteri üretmeyen özelliği ve darbeleri emici özelliğe sahiptir. Su ve nemden etkilenmeyen özelliğe sahiptir. Uygulandığı duvar yüzeylerinde ağırlık yapmaz ve hafif ağırlıkta yapılmışlardır. Her tuğla duvar panel modellerinin kendisine ait rötuş boyaları bulunmakta ve her hangi bir gerek desen gerek boya bakımından ihtiyacınız olabilecek diye içerisinde bulunur.

Tuğla Duvar Panel Şıklığı

Seçebileceğiniz duvar panelleri, gerçek tuğla görünümüne sahip olup kolayca monte işlemi yapılması ile çabucak tasarımlı duvarlarınıza kavuşabilirsiniz. Mekanlarınıza taşıyacağınız kendisine özgü dokusu ve farklı görünümü ile kendi özelliklerini sağlama alır. Üretiminde gerçek tuğla tozu kullanılması ile renk değişiklikleri yaşanabilir olması, panellerinizde bir sorun olmadığını sadece renklerin kendi ile olan zaman içerisindeki yapısının gerçek tuğla görünümü vermesi olduğunu bilmelisiniz.

 


428 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

“Dekoratif duvar paneli” yazısı için 1 yorum

  1. Patlatma Taş dedi ki:

    İç veya dış mekan duvar kaplama için güzel dekoratif duvar panelleri. Ayrıca dekoartif taş gurubunda patlatma taş olarak bilinen mermer ve traverten doğlataşlarının küçük ebatlara getirilip yarılması ile yapılan dekoratif taş mozaikler ile duvar kaplama yapabilirsiniz.

Dekoratif duvar paneli Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz