web analytics

Burun Estetiği Süreci

burun estetiği

Burun Estetiği

Burun estetiği burunun görünüm bozukluğu ya da burundaki doku bozukluğunu gidermek amacı ile yapılan cerrahi bir operasyondur. Burun estetiği sayesinde yüz hatları ile daha uyumlu bir buruna kavuşmanız hedeflenmektedir.

Daha Rahat Nefes İçin Burun Estetiği

Burun estetiği en sıklıkla başvurulan estetik ameliyatlardan biridir. Yapılan işlem ile daha güzel görünümlü bir burna sahip olmak ile birlikte doku düzenlemesiyle nefes almayı zorlaştıran etmenler düzenlenmektedir. Burun estetiği görünüm güzelliği kadar nefes almada sıkıntı yaşayan kişiler tarafından da sıklık ile tercih edilmektedir. Burun estetiği sonunda yapılan dikişler kontrollü bir şekilde yapılmaktadır. Bundan dolayı yüzde hiçbir şekilde kesi izi kalmadan mükemmel sonuçlar alınmaktadır.

Burun Estetiği Süreci

Burun estetiği işlemine başlamadan önce hastanın isteklerine göre doktor değerlendirme yaparak yüz hatlarına en uygun olacak şekli saptamaktadır. Kişinin fotoğrafları üzerinde en uygun burun planlaması yapılır. Ameliyattan önceki gece bir problemle karşılaşılmaması için bir şey yenilmemelidir. Devam edilen bir ilaç var ise mutlaka doktor bilgilendirilmelidir. Ameliyattan önce yapılması gereken tahliller yapılarak operasyona başlanmalıdır. Cerrahi işlem lokal anestezi altında yapılmaktadır.

Burun estetiğinin yapılan müdahaleye göre süresi değişse de yaklaşık olarak 2 saat civarında sürmektedir. Ameliyat sonrası doktorun kararına göre hasta narkozun etkisi bittikten sonra taburcu edilebileceği gibi hastanede 1 gün bekletilebilir de. Ameliyat sonrasında kesinlikle kanı sulandıracak ilaçlardan uzak durulmalıdır. Aynı zamanda psikolojik olarak işlem sürecine hasta hazırlanmalıdır.

http://www.isvecestetik.com/burun-estetigi/


320 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Burun Estetiği Süreci Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz