web analytics

Bulut Makina

bulut

Bulut Makina

 

1978 yılında mekanik tesisat taahhüt alanında faaliyet göstermek amaçlı kurulan bulut makina firmamız kuruluşundan günümüze kadar ülkemizin her yerinde birçok önemli işler yaparak, başarılı sonuçlar almıştır.

 

Ahmet Bulut İnşaat Sanayi olarak BULUT MAKİNA adı altında Ankara Ostim Sanayi Sitesinde kurulan fabrikamız, kalite ve güvenden ödün vermeden, müşteri odaklı bir çalışma anlayışı ile çalışarak 38 yıldır alanında kaliteli ve kalıcı işlere imza atmıştır.

 

           BULUT MAKİNA şu an da Türkiye’nin her yerine ulaşan, kaliteli ve güvenilir bir anlayış ile ürünlerini gelişen teknolojiyle paralel düzeyde geliştiren ve yenileyen bir hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

 

Sürekli gelişen ve teknolojik sistemleri, ekonomik, güvenilir ve teknik gelişimlere açık şekilde üretmeyi kendine misyon edinen fabrikamız, çalışma koşullarını çalışanları için geliştiren, söz verdiğinin daha da iyisini siz müşterilerine sunmaya çalışan, ar-ge ye önem veren bir ilke edinerek sektörün öncü firmaları arasındadır.

 

Ürünlerimiz ;

 

Denge Kabı, Tortu Tutucu, Hava Arıcı, Paket Denge Kavı, Akuple Hava Tortu Ayırıcı Paket, Manyetik Filtre, Buhar Seperatörü, Manyetik Paket Denge Kabı ve NÖTRALİZASYON KABI dır.

 

NÖTRALİZASYON ÜNİTESİ: Yanma esnasında oluşan kondensasyon ve baca gazlarının yoğuşması nedeni ile, düşen PH değerini nötr hale getirerek bu problemi önlemiş olur. Memnun Kalacağınız üründür.


365 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Bulut Makina Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz