web analytics

Beyaz Eşya Klima Servisi

klima servisi

Beyaz Eşya Klima Servisi İzmir

Evlerin demirbaşı beyaz eşyalar yıkamadan kurutmaya pişirmeden ısıtma ve soğutmaya kadar büyük önem taşıyan pek çok fonksiyonu üstlenerek kaliteli yaşamın anahtarı vazifesi görüyorlar. Bu yüzden her birinde yaşanabilecek en küçük arıza zincirleme sorunların yaşanması anlamına geliyor. Bu gibi durumlarda başvurabileceğiniz en güvenilir adreslerin başında gelen firmamız sayesinde bakım ve onarım gereken her durumda güvenilir hizmet talep edebilirsiniz. Vestel servisi de dahil olmak üzere pek çok markanın tamirini yapan firmamız sizlere bir telefon kadar yakın.

Garantili Servis

Klima servisi ve diğer beyaz eşya markalarının tamir ve bakımını yapan firmamız sizlere 1 yıl garanti sunarken 1 yıl içinde aynı arızanın tekrarlanması dururumda ücretsiz servis imkanından yararlanmanızı da sağlıyor. Teslim edilen cihazların marka ve modeli ne olursa olsun orijinal yedek parça kullanıldığı için cihazınızı ilk günkü verimli hali ile rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Güven Kaliteden Gelir

Kaliteli malzeme ve profesyonel hizmet konusunda referansları sağlam firmamızda aynı zamanda Profilo servisi hizmeti verildiğini de ekleyelim. Müşteri memnuniyetini ilke edinen ve cihazların sadece organik tamirini yapmakla kalmayıp yanlış kullanımdan dolayı yaşanabilecek olumsuzluklar karşısında tüketiciye öneriler de sunan firmamız sayesinde sahip olduğunuz cihazlar konusunda çok daha detaylı bilgiler öğrenebileceksiniz. Tüm cihazlarınızı marka ve model sıkıntısı yaşamadan ve en hassas parçalarında yaşanabilecek küçük bir sorun da bile güvenle teslim edeceğiniz firmamız aracılığı ile kısa sürede yenilenmiş ve bakımları yapılmış şekilde teslim aldıktan sonra sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

 


377 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Beyaz Eşya Klima Servisi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz