web analytics

Astropay Bozdurma

astropay

Gün geçtikçe teknolojinin biraz daha yaygınlaşması hayatımızı biraz daha kolaylaştırır Avrupa’dan sonra Ülkemizde aktif bir şekilde kullanılmaya başlanılan astropay sanal kart. Birçok platformda güvenli alışveriş imkanı sunan sanal kartınız astropay hiçbir kimlik bilgisi ve kredi kartı bilgisi vermeden güvenli bir şekilde gizliliğinizi koruyarak alışverişimizi yapabiliriz.

Peki nedir astropay ön ödemeli sanal kart. Dilediğiniz gibi miktarını siz belirleyebilirsiniz başvurusu aylar haftalar yıllar süren bir işlem değildir size tavsiye ettiğimizi http://www.astropaykartsatinal.gen.tr sitesinden güvenli bir şekilde kolayca birkaç dakika içerisinde satın alabilirsiniz. Kredi kartlarına benzese de fiziksel olarak bir kredi kartı değildir cüzdanınızda veya cebinizde taşıyamazsınız kart numarası, tarih, cv den oluşmaktadır. Kredi kartının geçerli olduğu her yerde kolayca kullanabilirsiniz Kredi kartıyla alışveriş yapar gibi aynı kolaylıkla size de astropay kartınızı kolay bir şekilde aynı platformlarda kullanabilirsiniz.

Astropay kartı kullanmanızı tavsiye etmemizdeki amaç ödemeli tek kullanımlık kart olmasıdır alışveriş yaptığınız Her platformda tek seferde kullanabilirsiniz içindeki krediniz bittiği zaman kodu silip atın ve gerek duyduğunuzda yeni bir astropay kart alarak farklı platformlarda veya aynı platformda alışveriş yapabilirsiniz 20 dolarlık sanal kartınız varsa bunun on dolarını kullanıp 10 doların da başka zaman kullanabilirsiniz kesinlikle tarihi geçme gibi bir durum yoktur.

Dilerseniz geri kalan 10 dolarınızı da astropay bozdurma işlemi yaparak hesabınıza tekrar geri alabilirsin size tavsiye ettiğimiz site üzerinden müşteri temsilcisine bağlanarak müşteri temsilcisinden sanal kartınızı bozdurmak istediğinizi belirtin ve sanal kartınızın bozdurma işlemini 3 adımda kolay ve güvenli  bir şekilde bir iki dakikada tamamlaya bilirsiniz sonrasında ilk adım olarak müşteri temsilcisi sizden sanal kart kodunuzu ve bir hesap numarası isteyecektir ve hesap numaranızı 10 dolar değerinde olan TL karşılığını hesabınıza yatıracaktır geriye kalan hesabınızı kontrollerini sağlayıp temsilciyi bilgilendirmektir.

Mutlu alışverişler.


3689 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Astropay Bozdurma Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz