web analytics

Angel Bra ile Kendinizi Baştan Yaratın

angel bra

Angel Bra ile Kendinizi Baştan Yaratın

Kadınlar için mucizevi yenilikler sunan Angel Bra dikleştirici ve toparlayıcı sutyen sayesinde siz de kendinizi baştan yaratabilirsiniz. Her kıyafetle birlikte rahatlıkla kullanılabilen Angel Bra ile kıyafetler çok daha estetik ve şık duruyor. Konforu ve şıklığı bir arada sunan sutyen tasarımı ile görenleri şaşırtıyor. Malzemesinden tasarımına kadar her detayı ayrı ayrı dikkat çeken ürün sutyen kullanımında çığır açan yenilikler sunuyor. Kalitesi ile vazgeçilmez olmayı başaran sutyenin sunduğu özellikler ile kadınlar konforlu iç çamaşırı kullanımının tadını çıkarıyor.

Size Özel Sağlıklı Tasarım

Bugüne kadar yapılan tüm tasarımların incelenmesi ve kadınların ihtiyaçlarının dinlenmesi sonucunda ortaya çıkan Angel Bra toparlayıcı sutyen, sunduğu özel V duruşu ile dikkat çekiyor. Kanat tasarıma sahip olan ürün vücudu rahatlıkla sarıyor. Tasarımda en çok dikkat edilen iki özellik konfor ve dış görünüş olduğundan dolayı Angel Bra kullanıldığı anda istenilen her şeyi fazlasıyla sunuyor. Sutyenin straplez tasarımı ve sırt bölgesinin olmaması uzun süreli kullanıma dayalı sorunların ortaya çıkmasına engel oluyor. Omuz bölgesinde askı izi ya da yara olmasının önüne geçen tasarım aynı şekilde sırt bölgesinin de rahat olmasını sağlıyor. Dikişsiz sutyen tasarımı sayesinde vücutta kesinlikle dikiş izi kalmıyor. Bu özelliklerine ek olarak sutyenin teni kavrayan hipoalerjenik özel malzemesi %100 nefes alabildiği için sağlıklı bir kullanım garantisi veriyor.

Her Kıyafet Dikkat Çekiyor

Angel Bra toparlayıcı sutyen hem dikleştirme hem de toplama özelliğini bir arada sunuyor. İki parçadan oluşan kanat tasarım göğüsleri olabildiğine sararken özel tasarımı bir araya getiren bağcık sistemi de kişinin isteğine göre ayarlama yapabilmesine olanak tanıyor. İstenilen kadar dikleştirme ve toparlama sağlayan sutyen bu iki özelliğin bir arada ya da ayrı ayrı kullanılabilmesini imkan tanıyor. Bu sayede her kıyafet ve dekolte için uygun çözüm sunan Angel Bra kısa süre kadınların vazgeçilmez iç çamaşırı olmayı başarıyor. Angel Bra ile her kıyafet çok daha dikkat çekici oluyor. Bir kıyafeti gösteren her zaman doğu iç çamaşırı olduğundan dolayı iz yapmayan, rahatsız etmeyen ve her bedene uygun ayarlanabilen ürün sayesinde her kıyafet rahatlıkla giyiliyor.


138 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Angel Bra ile Kendinizi Baştan Yaratın Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz