web analytics

5N1PR İletişim Danışmanlığı

5n1pr

İletişim Danışmanlığı’nda yeni adres: 5N1PR

Kurum ve markaların doğru anlatılması, doğru algılanması, mesaj ve iletilmek istenilen içeriklerin doğru hedef kitleye ulaştırılmasında en aktif rol iletişim danışmanlıklarına  ait. Geliştirilen iletişim projeleri ve tanıtıcı çalışmalarla kurum ve markaların  çalışmalarına öncülük etmekte en büyük rol iletişim danışmanlıklarına düşüyor. İddialı bir şekilde sektöre Ağustos 2016 ‘da adım atan 5N1PR İletişim Danışmanlığı marka ve kurumlara büyük katkı sağlayacağının sinyallerini veriyor.

İletişim danışmanlıkları, şirketlere sundukları proje ve çalışmalarla  kurum ve markalarının veriminin artırılması gibi düşünülse de asıl amaç kurum kimliğini kamuoyunda ve içinde bulundukları sektörde üst sıralarda bulunmak için çalışmalar yapmak, şirketlere toplumun gözünde güvenilir, sağlam bir imaj vermek için çalışmalar yürütmektedirler. Markalarda ve kurumlarda periyodik ve yıllık olarak iletişim planlarının oluşturulması kaçınılmazdır. Bunun için günlük, haftalık ve aylık çalışmalar yapılmalıdır.

Bu çerçevede yeni nesil iletişim danışmanlığı olarak kurulan 5N1PR sektörde en yeni nesil PR ajansı olarak hizmet vermekte olup, teknolojik gelişmeler ve yaratıcı düşüncelerle birlikte şirketlerin markalaşma süreçlerini toplumdaki konumlarını korumaları, şirketler üzerinde oluşacak imajı düzenlemek gibi farklı amaçlarla hizmet vermekte olup, şirketlerin başarı ve verimlerini artıracak yönde projeler hazırlıyor. 5N1PR İletişim Danışmanlığı düzenlediği etkinliklerle birlikte şirketlerin ortaya koyacağı yenilikçi ve sıra dışı fikirlerin hedef kitleye ulaştırılması ve olumlu bir algı oluşturulması için pek çok konuda çalışmalar gerçekleştiriyor.


385 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

5N1PR İletişim Danışmanlığı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz