web analytics

2 Kafadarın Çekilişi

2 Kafadarın Çekilişi

2kafadar, güncel blog, en son çıkan cep telefonları, 2 kafadar çekilişi

Blog yazmak zor iştir. Her önüne gelen blog açar , her önüne gelen bir hevesle bir heyecanla bir şeyler karalar ama sonrası gelmez. Blog tutmak konusunda en zor olanı güncel konular üzerine blog tutmaktır.

Bugün sizlere bir blog tanıtımı yapacağım. 2 Kafadar’ın Güncel Blogu olan bu blog güncel konular üzerine makalelerin/yazıların yayınladığı bir blogdur.

Alışveriş, Din, Eğitim, Film, Finans, Gezi, İnternet Siteleri, Otomotiv, Sağlık, Seyahat, Teknoloji, Yeme-İçme gibi konularda bir çok yazı bulabilirsiniz.

Oldukça ilginç konular üzerine yazılarında bulunduğunu hatırlatmak isterim. Örneğin; ”Nasıl Futbol Hakemi Olunur?” isimli yazı çok dikkatimi çekmişti.

Daha önce hakem olmak için nelerin gerektiğini, nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini, hangi şartların bulundurulması gerektiğini düşünmemiş ve bu konu üzerine hiç bilgi sahibi olmamıştım. Bir hayli ilginç oldu benim için…

Spor Salonu seçerken neler dikkat etmemiz gerektiğini,doğalgaz tasarrufunun nasıl yapıldığını, araba tutan insanın ne yapabileceğini bu blogdan öğrenebiliyoruz.

İki kafadarın devam eden çekilişine katılmak için tıklayın.


711 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

2 Kafadarın Çekilişi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz