web analytics

Heyecanla Beklenen Playstation 4

Playstation 4

Playstation 4

Artık günümüz eğlence sektörünün en önemli sektörlerinden biride video oyunlarıdır. Playstation’da bu amaçla üretilmiş bir oyun konsoludur. Ama gelişen teknolojiyle beraber bu konsol artık birçok amaç için kullanılabilmektedir.

Sony firmasının vermiş olduğu bilgiye göre Playstation 4 bir önceki sürümden ekran kartı olarak 8 kat, ram olarak ise 16 kat güçlü üretilmiş. Teknolojinin ne kadar hızlı gelişebildiğini görebiliyorsunuz değil mi?  Çok daha görsel ve havalı bir tarzıyla kullanıcıların beğenilerine sunulan bu konsol şuan birçok müşterinin almak istedikleri listesinde yer etmeyi başarmış durumdadır. Playstation 4 ekran çözünürlüğü olarak da çok yüksek kalitede hizmet verecektir. Hard disk anlamında çok daha büyük bir hazneye sahip olduğu bilinmektedir.

Eğer bir video oyun tutkunuysanız, Playstation 4 sizin istediğiniz bütün özellikleri fazlasıyla size sunmaktadır. Bu sebeple şuan hâlihazırda olan bilgileri daha detaylı inceleyerek bütçenizi ayarlayıp bu ürüne sahip olabilirsiniz. Böylesine güzel tasarlanmış bir ürün arkadaşlarınızla ya da tek başınızayken boş vakitlerinizi eğlenceli hale çevirmenizi sağlayabilir. Birçok müşteri bu ürün için şimdiden sıraya girmiş durumdadır. Firmada verdikleri emeğin karşılığını kesinlikle alacaktır.


646 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Heyecanla Beklenen Playstation 4 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz