web analytics

Güneş Enerjisiyle Çalışan Telefon

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

  1. murat sepik dedi ki:

    s.a kardeşim başlıgı görünce biraz şaşırdım, bu insanlar kışın ne yapacak telefonsuzmu kalacak die, neyse konuyu cıvıtmayalım ben sarz olayı çok ii ama nedense bu akıllı tlf lar bir gün bile zor dayanıyor, aslında buna bir çözüm bulmalıarı lazım die düşünüyorum. umarım bulurlarda bizide hergün her yere sarz taşımak derdinden kkurtarırlar saygılar..

  2. güneş enerjisi ile kendini şarj edebilen telefonlar daha önce de piyasaya çıktı ve ülkemizde de satışa sunuldu. Bunlardan belkide bizim ülkemizde en çok bilineni Samsung S7550 bir dönem telefon dükkanlarının vitrinlerini süslemişdi. Ayrıca yine Samsung E1107 modeli ise “Sınırsız Bekleme süresi” sloganı ile satışa sunulmuştu.

  3. Kablolara olab bağımızı koparmak adına önemli adımlar bunlar.

  4. moda dedi ki:

    Bitmeyen enerji kaynaklarını kullanma daha yeni yeni başlanıyor,Bir dergide okumuştum bir evin catısının yarısını güneş enerjisi alıcısı yapıldığını düşünün , ortalama sıcaklıkta bir günde 20 ila 25 kw arasında enerji topluyormuş,Normal bir evin günlük elektrik ihtiyacı ise 1.5 kw ile 3 kw arasında imiş.Kısacası bitmeyen enerjilerin kıymetini bilmek lazım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

firuze.biz marul.biz www.cisem.biz cansin.biz Torbali escort