web analytics

Yazılım Mekezi

program

YAZILIM MERKEZİ

Günlük hayat içerisinde insanların bilgisayarlarını yanlarından ayırmadıkları görülmektedir. Özellikle yeni çıkarılan ürünler ile birlikte bu durum çok daha net bir şekilde görülmektedir. Teknoloji severlerin çok daha iyi bir şekilde bildiği üzere tüm bilgisayar sistemleri yazılımlar ve donanımların kusursuz birleşmelerinden meydana gelmektedir. Herhangi birisinin uyumsuz olması sistemin tamamını etkilemektedir. Bunun için insanların bilgisayarlarında gerekli olan yazılım ve donanımları bulundurması gerekmektedir. İhtiyaç duyulan tüm ücretsiz programlar programvadisi.com adresinde kolaylıkla bulunabilmektedir. Sitenin uzman yöneticileri tarafından programların gerekli kontrolleri yapılmaktadır. Bu sayede sistemlere herhangi bir zarar gelmesi engellenmektedir.

Sitenin içerisinde eğlence amaçlı programlardan sistem için zorunlu olan programlara kadar birçok farklı kategori bulunmaktadır. Özellikle Windows için son derece önemli olan dll parçalarına da sitede bulunan dll indir linklerinden rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Bilindiği üzere lisanslı programların ne kadar pahalı olduğu bilinmektedir. Bu sitede ise tamamen ücretsiz olan programların paylaşımı yapılmaktadır. Ayrıca indirilen programlar için site tarafından herhangi bir karşılık beklenmemektedir. Ayrıca iletişim bölümü üzerinden yapılan istek programlar da kısa bir süre içerisinde içeriğe eklenebilmektedir.

Kullanıcıların herhangi bir sorun yaşamaması için kurulum için gerekli bilgiler de programların sayfalarında bulunmaktadır. Siteye ilk girildiği anda basit ve kullanışlı bir tasarımın olduğu görülmektedir. Ayrıca editörler tarafından seçilmiş olan en iyi programlar listesi de oldukça işe yaramaktadır. Program indir kategorileri altında istenilen programın bulunabilmesi için site içi arama motoru da bulunmaktadır.


627 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

Yazılım Mekezi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz