web analytics

Yahoo dizi sektörüne girdi

dizi

Yahoo CEO’su Marissa Mayer, New York’ta internet kanalları için iki yeni komedi dizisinin hazırlandığını açıkdı.

Yeni kurucağı platformla, Netflix ve Hulu gibi çevrimiçi dizi izleme imkanı sunan sitelere rakip olmayı planlayan Yahoo, ayrıca bu yazdan itibaren her gün canlı bir konser yayınlayacak.

Yahoo için özel olarak hazırlanan ‘Other Space’ ve ‘Sin City Saints’ dizileri 2016’da seyirciyle buluşacak. Dizilerin yaratıcısı olarak, ‘Bridemaids’ filminin yönetmeni Paul Feig ve ‘Smallville, ‘One Tree Hil’ ve ‘Curb Your Enthusiasm’ dizilerinin yapımcı ve yönetmeni olarak yer alan Mike Tollin ve Bryan Gordon’ın isimleri geçiyor.

Diziler sadece Yahoo’nun sitesi ve mobil uygulaması, Apple TV ve Roku cihazlarında yer alacak. İzleyiciler herhangi bir para ödemeden şovları takip edebilecek.


1495 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

“Yahoo dizi sektörüne girdi” yazısı için 4 yorum

  1. PC Dünyası dedi ki:

    Yahoo uzun süredir girişimcilik konusunda çok fazla bir hareketlilik göstermiyordu, ancak dizi sektörüne giriş yapmasına biraz şaşırdım. Yahoo ile dizi kelimelerini çok fazla bağdaştıramıyorum.

  2. gençlik forumu dedi ki:

    Yahoo’dan ilginç bir hamle olmuş. Hiç beklemediğimiz bir yerden giriş yaptılar ama bakalım nasıl olacak. Ülkemizde pek tutacağını sanmıyorum ama 🙂

  3. Mert dedi ki:

    Yahoo nun dizi işine girmesi güzel bir girişim olabilir ancak Varolan dizileri yayınlayan bir platform da oluşturabilirlerdi. Web de yer alan onca çöplük dizi platformu karşısında iyi vir gelişim olabilirdi.

  4. bir tek yahoo eksikti bu sektörde önce acun sonra yahoo girdi lider sektörler bizim siteleri boşa çıkarttılar nerdeyse işin komik tarafı girse nolacak onu merak ediyorum sözde telif hakkı diyorlar ama kendileri yayınlamaya başlayacaklar yakında herşeyi 🙂

Yahoo dizi sektörüne girdi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz