web analytics

Windows 10’da Internet Explorer Olmayabilir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

16 Cevaplar

 1. Tolga Karabulut dedi ki:

  spartanında tutacağını sanmıyorum olsun chrome kullanılmaya devam edileceğine eminim…

 2. Gelinlik dedi ki:

  İnternet explorer için üzücü bir haber. Chrome, Mozilla ve Opera’dan sonra büyük bir düşüş yaşamıştı. Ne yazık ki bu düşüş gün geçtikçe devam ediyor. Açıkçası Explorer, Microsoft tarafından hak ettiği ilgiyi görmüyor düşüncesindeyim.

 3. Kafa Futbolu dedi ki:

  Biz crome dan vazgeçmeyeceğiz orası kesin ama ie’da umrumda değil açıkçası zaten desteklemediği bi ton şey yüzünden web geliştiricilerinin elini kolunu bağlamaktan başka bir işe yaramıyordu

 4. kadıköy tattoo dedi ki:

  Aslında Microsoft internet explorer 8 den sonra başarabilirlerdi ama google chrome umutlarını kırdı tarayıcı konusunda bellide olmaz süpriz yapıp hızlandırılmış explorer ilede karşımıza çıkabilirler sonuçta koskoca Microsoft sonuçta

 5. murat sepik dedi ki:

  arkadaşlar ben maozilla tarafındayım her ne olursa olsun. cunkü benim için en onemli ozelligi firebug eklentisi.. gerisi teferruat..saygılar..

 6. netbil dedi ki:

  Google chrome şu an en çok kullanılan tarayıcı olmuş durumda. Internet explorer’ın ismiyle beraber bir çok şeyin değişmesi gerekiyor eski günlere dönebilmek için. Aslında böyle olacağı belliydi yıllar öncesinden. Ben firefox’un geçebileceğini düşünüyordum fakat sonradan benimde tercih ettiğim tarayıcı olan chrome geçti firefox üçüncü sırada.

 7. ateş ve su dedi ki:

  olmaması isabet olur, internet explorer internet tarayıcısının en eski oyuncusu olabilir ama günümüz şartlarında kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde değil, özellikle chromium tabanlı tarayıcılar var olduğu sürece.

 8. En mantıklısı microsoft antivirüs ve tarayıcı işine bence pek kafasını yormasın 😉

 9. dizel jeneratör dedi ki:

  internet explorer olmazsa cok sey kaybetmiş olmayız ..
  analitics den de takip ediyoruz artık kullanıcılar chroma yada safari kullanıyorlar..

 10. serobaskan dedi ki:

  en çok kullanılan chrome bence sebebi hızlı ve şık olmasıdır.

 11. lightshot indir dedi ki:

  Konularınızı gezerken bu konu başlığını gördüm ve heyecan yaptım 🙂 bencede explorer hiçbir yerde olmamalı artık gına geldi bu tarayıcıdan.Ayrıca yazınız çok güzel zevkle okudum teşekkürler

 12. İlk başta ne explorer olsun ne chrome ne mozilla ne de başkası. Kullanıcıya sorulsun, istediğini kursun..

 13. gaziemir klima dedi ki:

  Google Chrome ve Mozilla gibi yükselen markalar Internet Explorer’ı bitirdi. Eskiden %90’a %10 olan kullanım oranları şimdi tam tersine dönmüş durumda ve bu durumdan kolay kolay da çıkamazlar.

 14. hd yabancı dizi dedi ki:

  Yerinde bi karar olmuş bence random olarak chrome konulabilir.

 15. Volkan dedi ki:

  Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi Windows kurulurken kullanıcıya sorulsun diyecem ama Microsoft aptal değil, rakibin tarayıcısını kendi elleriyle yükletmek istemez. Ama ne yaparsa yapsın kullanıcılar hız için Chrome’u, güvenlik için de Firefox’u seçecektir her zaman. Tabii bu iki maddeyi sağlayan yeni bir özgür yazılım çıkana kadar.

 16. indir dedi ki:

  Internet Explorer kullanan kaldımı hala 🙂 Ben başlangıçta çok direnmiştim ondan vazgeçip Firefox kullanmamak için. Alışkanlıklar kolay bırakılmıyor malum. Ama bir bıraktıktan sonra tekrar kazanabilmesi pek mümkün değil. Şu an bende bir çok kullanıcı gibi Google Chrome kullanmaktayım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

firuze.biz marul.biz www.cisem.biz cansin.biz Torbali escort