web analytics

Microsoft Office 365 Üç Yaşına Girdi

office

Microsoft’un güncel bulut üretkenlik platformu Office 365, Türkiye’de üç yılı geride bıraktı. Microsoft Office masaüstü uygulamaları, Microsoft SharePoint Online, Microsoft Exchange Online ve Skype for Business çözümlerini bir araya getiren Office 365; tüketiciler, öğrenciler ve kurumlar için her zaman güncel bir bulut hizmeti sunuyor.

Office 365 kullanıcılarına yüksek kapasiteli e-posta alanı sunarken tüm belgelere her an her cihazdan erişilmesine imkan sağlayacak bulutta depolama alanı sunarak çalışanların iş verimliliğini yükseltmeyi hedefliyor. Office 365 sayesinde çalışanlar güvenli şekilde aynı belge üzerinde birlikte çalışabiliyor, ofis dışında ya da yolda dahi toplantıya katılıp işlerini her yerden kesintisiz devam ettirebiliyorlar.

Ev kullanıcılarından kurumsal müşterilere, masaüstü bilgisayardan Windows/iPad/Android tabletlere kadar, Office 365, işlerin her yerden devam edebilmesi için kullanıcılarına olanak sağlıyor. Microsoft Türkiye’nin 2015 yılının ikinci çeyrek göstergelerine göre ticari bulut geliri Office 365, Azure ve Dynamics sayesinde yüzde 114 arttı.

Microsoft Türkiye Office Pazarlama Grup Müdürü Çiğdem Kayalı, “Yeni açılan firmaların %30’u Office 365’i tercih ediyor. Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin ilk 100 listesine baktığımızda 42 firmanın Office 365 çözümünü tercih ettiğini görüyoruz.. Öte yandan, Office 365 müşterilerine %99,9 finansal destekli çalışma garantisi veriyor. 2014’ün son çeyreği itibariyle gerçekleşen çalışma oranı: 99,99% oldu” dedi.

Kayalı sözlerini şöyle noktaladı: “1 Eylül’de Türkiye’de Office for Mac’in yeni sürümü olan Office 2016 for Mac ürünümüzü Office 365 müşterilerimize Türkçe olarak sunacağız.”


1147 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

“Microsoft Office 365 Üç Yaşına Girdi” yazısı için 4 yorum

  1. Film İzle dedi ki:

    Office 365 in en iyi yanı belgelere her yerde erişimin olması. Umarım Microsoft dahada geliştirir bu platformu.

  2. Eşkina Taşı dedi ki:

    360 ile çok büyük sükse yaptı microsoft, özellikle yeni dönem bilgisayar satışlarında da özellikle del, hp, casper gibi markaların yanında ücretsiz olarak 1 yıl gelmeside tutulmasında büyük etken. Bilgisayara bağlanması ve o şekilde yönetiminin microsoft 360 sitesinden yönlenmeside cabası.

  3. Microsoft Office 365 gerçekten en başarılı ofis uygulaması.. Tüm ihtiyacımızı karşılıyor.

  4. lr ürünleri dedi ki:

    Cloud mantığı ile office 365 kesinlikle gelmiş geçmiş en muhteşem bileşim.

Microsoft Office 365 Üç Yaşına Girdi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz