web analytics

Facebook’ta Yeni Mesajlaşma Özelliği

mesaj

Yeni işlev, Messenger’daki arkadaşlarınıza içerisinde dönüştürülmüş metin bulunan sesli mesajlar göndermenize izin veriyor. Facebook’un mesajlaşma ürünleri başkan yardımcısı David Marcus, yeni işlevin önce birkaç kişiye sunulacağını, testlerin başarılı olması halinde herkese açılacağını söylüyor.

Marcus, Facebook’un işlev hakkındaki planlarını şu sözlerle açıklıyor: “Planımız, işlevi herkese sunmadan önce şimdilik çok küçük ölçekte test etmek ve ne düşündüğünüzü öğrenmek.”

Sesli mesaj gönderme işlevi aslında Facebook Messsenger’da bir süredir sunuluyor. Otomatik metne dönüştürme işleviyse Messenger’ı daha heyecan verici bir hale getirebilir.


1485 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

“Facebook’ta Yeni Mesajlaşma Özelliği” yazısı için 4 yorum

  1. bayrakli klima dedi ki:

    Bence olması gereken bir özellikti zaten yapmakta geç bile kaldılar. Oldukça kullanışlı olacak ve bir çok kişinin işine yarayacaktır.

  2. göbek eritme dedi ki:

    Çok güzel bir özellik otomatik metine çevirme olayı örneğin araba kullanırken yazamıyoruz ama kulaklıkla konuşup anında facebook massenger sayesinde otomatik yazıya dönüştürülüp gönderilmesi harika olur.

  3. Facebook anlık mesajlaşma özelliği sayesinde artık kişiler sms kullanmıyorlar bile. Bu sebeple de sms paket fiyatları bile düşüyor fiyat olarak. Ayrıca mesaj olarak facebook mesajlaşma çok daha hızlı ve kaliteli bir hale geldi. Kullanışlı ve kullanıcı dostu olduğunu düşünüyorum.

  4. Apk indir dedi ki:

    Şimdide Facebook messenger uygulamasına videolu arama getirecekmiş diyorlar

Facebook’ta Yeni Mesajlaşma Özelliği Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz