web analytics

En Kaliteli Programlar

program

İnternetten program indirmek zorlu bir iştir. İşinize yarayacak programı bulmak, doğru bir şekilde indirmek ve bilmeden kurulumunu yapmak zahmetlerin en zahmetlisidir belki de bilgisayar söz konusu olduğunda. Sizleri bu zahmetten kurtarmak, en azından biraz olsun rahatlatmak için indir61.com’ u kurduk.

İndir61.com olarak biz en kaliteli programları en kolay ve zahmetsizce nasıl indirirsiniz? Bu düşünceye bir cevap olarak bu işe başladık. Sürekli güncellenen, en popüler, en gerekli, en özel programı sizler için toparlayıp yine siz değerli kullanıcılarımıza sunduk. İnternette bulup bulamayacağınız ne kadar program varsa hepsini sitemize yükledik ve sizin de tek yapmanız gereken şey, sitemize girip aradığınız programı rahatça indirmek.

Bakalım neler varmış bu programlardan:
Hemen hemen bütün medya ve müzik dosyalarını oynatabileceğiniz, sesi ve kalitesiyle rakiplerine fark atan bir medya oynatıcı olan KMPlayer, Flash slayt yapma ve gösterme programı olan Flash Slideshow Maker, video formatlarını birbiri arasında dönüştürmeye yarayan yani 3gp’yi avi’ye dönüştürmek gibi önemli bir görevi layıkıyla üstlenen FreeSmith video converter, 100 milyondan fazla müzik dosyasını indirmeye yarayan Speed MP3 downloader, video sitelerinden video indirmeye yarayan 4k video downloader, android telefon ve tabletler için, günün stresini atmaya yarayan rahatlatıcı sesler, mkv dosyaları aviye çeviren Free MKV to AVI converter bu sıralardıklarımızdan yalnızca birkaç örneği oluşturuyor.


938 Görüntüleme.

Yazar : ozgurproje

En Kaliteli Programlar Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz