web analytics

Backlink Paketleri

backlink paketleri

BACKLİNK ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN 8 NOKTA

Backlinkler web siteniz için çok önemli bir yere sahip bağlantı linkleridir. Sitenizin daha popüler ve arama motorları üzerinde daha memnun edici sıralarda yer alması için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu yazımızda backlink alırken dikkat etmeniz gereken 8 önemli noktadan bahsedeceğiz:

1- Arama motorları tarafından aramaya kapatılmış yani yasaklı sitelerden backlink almanızın hiçbir değeri bulunmamaktadır.

2- Toplu backlink alımı yapmayın ya da aldığınız backlinkleri kısa bir sürede uygulamayın. Uzun vadelere bölün. Aksi halde aldığınız backlink paketleri boşa gidebileceği gibi siteniz Google tarafından banlanabilir.

3- Gizli backlink çalışmaları yapan sitelerden uzak durun. Çünkü bu sitelerin pagerank için bir faydası olmayacaktır.

4- Saçma sapan sitelerden aldığınız backlinkler yine hiçbir işinize yaramayacaktır. Google ve diğer arama motorları, bu şekilde elde edilecek backlinkleri kaale almamaktadır.

5- İlk 4 madde yanlış olan ve yapmamanızı tavsiye ettiğimiz konulardı. Şu an yazacaklarımız ise yapmanız gereken önemli noktalardır. DMOZ gibi kaliteli ve yüksek pagerank numaralı dizinlere kayıt olun.

6- Sosyal paylaşım siteleri hem oldukça kaliteli ve güncel içeriğe sahiptir hem de pagerank oranı en yüksek sitelerin başında gelirler. Bu sebeple ücretsiz olarak alacağınız backlinler siteniz için son derece önemli olacaktır.

7- Site içeriğine uygun yerlerden backlink almaya çalışın

8- Son olarak, seo paketleri ve site optimizasyonuna gereken önemi vermeyi ihmal etmeyin.

Backlink çalışmaları ile uğraşmak istemiyorsanız bırakın sizin yerinize biz yapalım.

Detaylı bilgi: www.backlinkhavuzu.com

firuze.biz marul.biz www.cisem.biz cansin.biz Torbali escort